Kartal'a Volvo'dan Şarjlı araç

Kartal'a Volvo'dan Şarjlı araç
Kartal'a Volvo'dan Şarjlı araç editor

 

Siyah-beyazlı spor kulübünün maddi destekçileri içerisinde var olan Volvo, şarj edilebilir son model arabalarını yapılan tanıtımla  Beşiktaşlı takıma hediye verdi. Kartallar Nevzat Demir Tesisleri'nde yapılan bir araya gelişte BJK ekip başkanı Ahmet Nur Çebi, yönetim kurulu üyeleri Fatih Avşar, Enis Ulusoy, teknik adam Sergen Yalçın, oyuncular Gökhan Töre, Welinton Souza, Josef de Souza, hiperwin Rachid Ghezzal, Domagoj Vida, Ajdin Hasic, Oğuzhan Özyakup, Atiba Hutchinson, Kenan Karaman, Necip Uysal, Michy Batshuayi, Cyle Larin ve Volvo Car Türkiye Genel Müdürü Magnus Boman katılarak tanıtımı gerçekleştirdi.

Bir araya geldiklerinde sözü alan Kulüp Başkanı Ahmet Nur Çebi, "Sporun, futbolun bir şov haline geldiği dünyada sponsorların önemi her geçen gün artmaktadır. Sponsorlarıyla yürüyen kulüplerin aldıkları desteklerle daha başarılı oldukları malumdur. Üç yıldır bize sponsorluk yapan ve araçlarıyla destek veren, ekonomik destek sağlayan Volvo'ya teşekkür ediyorum. Volvo dünyanın en sağlam araçlarından biri. Son zamanlarda çevre kirliliği, iklimdeki sıkıntılar üzerinde de sorumluluk sahibi ve dünyamızın geleceğinin nasıl olacağı belli olmadığı bir dönemde elektrikli araçlarla dünyamıza destek veriyor. Volvo'ya dünya insanları adına bir kez daha teşekkür ediyorum. İyi ki destek oldunuz. 3 yılın üstüne devam ediyoruz. Umarım uzun yıllar daha beraber oluruz." demiştir. Toplantıya katılan dğer bir katılımcı Volvo Car Türkiye Genel Müdürü Magnus Boman'ın düşünceleri hiperwin giriş ise şöyle olmuştur: "Üç yıldır devam eden premium partnerliğimize yeni bir boyut kazandırmaktan mutluluk duyuyoruz. İlk senemizde sadece bir otomobil değil yaşam tarzı sunacağımızı söylemiştik. Biz insan odaklı bir markayız. Yolcularımızı ve etrafımızdaki insanları önemsiyoruz. İklim değişikliği çalışmalarımızın ana başlıklarından biri. Dünyayı daha iyi bir yer haline getirmek için otomotiv sektörüne büyük sorumluluk düşüyor. Volvo olarak gelecek nesillere daha iyi bir dünya bırakmak için çalışıyoruz. Sorunun bir parçasıysak, çözümün de bir parçası olmalıyız. 2030 yılına kadar tamamen elektrikli bir otomobil şirketi olmayı planlıyoruz. Bizimle aynı kaygıları paylaşan Beşiktaş'a şarj edilebilir araçlarımızı sunmaktan gurur duyuyoruz."

Lansmanda gösterilen arabaların şarj ünitesini BJK Kulüp Başkanı , Volvo Car Türkiye Genel Müdürü ile yerleştirirken, Genel Müdür sonrasında teknik adamSergen Yalçın ve ekip başı  Atiba'ya simgesel açıdan araba anahtarı hediye verdi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Konya Ovası'nda çiftçi kuraklıktan endişeli
Konya Ovası'nda çiftçi kuraklıktan endişeli
Sadık Çiftpınar: Hoca kaleye geç derse geçerim
Sadık Çiftpınar: Hoca kaleye geç derse geçerim