Bursa Asansör Tamir

Bursa asansör arızaları ve bakımı için her zaman güvenilir firmalardan yararlanmanız gerekir. Eksenlift olarak profesyonel ekibimizle bu süreci en iyi şekilde yönetirken firmamıza www.eksenlift.com üzerinden anında ulaşabilirsiniz.

Bursa Asansör Tamir
Bursa Asansör Tamir editor

Bursa asansör arızaları ve bakımı için her zaman güvenilir firmalardan yararlanmanız gerekir. Eksenlift olarak profesyonel ekibimizle bu süreci en iyi şekilde yönetirken firmamıza www.eksenlift.com üzerinden anında ulaşabilirsiniz. Bursa asansör denetim ile beraber yeşil etiket uygulaması için de her zaman ilkeli bir şekilde hizmet ağını değiştiren firmamızla görüşebilirsiniz. Resmi Gazete’de yayımlanan asansör yönetmeliğine göre hareket eden, CE sertifikasına sahip ve ISO kalite yönetim sistemlerine göre onaylanan firmamız daima memnuniyetinizi sağlamaya devam etmektedir.

Bursa Asansör Denetim Uygulamaları

Firmamız Bursa asansör denetim işlemlerinde her zaman üst düzey performans garantisi verir. Yıllık olarak yapılması gereken bu işlemlerin detaylı bir inceleme sonucunda tamamlandığı bilinir. Ayrıca mekanik parçalardan elektronik aksamlara kadar asansörün tüm ekipmanlarının incelendiği asansör denetimi, etiketlere göre işlem yapılmasını sağlar. Yani kırmızı, yeşil, mavi ya da sarı etiket incelemesi yapılarak kısa sürede işlemlere başlanır.

Bursa Asansör Bakımı

Bursa asansör bakımı sürecinde ilgili yönetmeliğe göre işlemler tamamlanır. Asansörün tüm aksamlarının bakıma alındığı bu işlemler sırasında;

  • Revizyon anahtarı kontrol edilir.
  • Yük sistemi incelenir.
  • Kabin ayarları yapılır.
  • Sinyal ampulleri kontrol edilir veya değiştirilir.
  • Frenleme sistemi incelenir.
  • Rölelerin detaylı kontrolü sağlanır.
  • Kabin incelenir.
  • Şalter ayarı yapılır.

Bursa Asansör Yeşil Etiket Uygulamaları

Bursa asansör yeşil etiket için Eksenlift olarak çalışmalarımıza devam ediyoruz. Yeşil etikete sahip olan bir asansörde herhangi bir bakımın yapılması gerekmez. Ayrıca bu asansörler sorunsuz olarak çalışır. Ancak mavi etiket hafif risklerin, sarı etiket ise düşük risklerin olduğunu gösterir. Kırmızı etikete sahip olan bir asansörün ise kullanımının çok tehlikeli olduğu bilinmelidir. Bursa asansör yeşil etiket uygulamaları için firmamıza ulaşmanız yeterlidir.

Bursa Asansör Revizyon Hizmetleri

Bursa asansör revizyon uygulamaları da yine firmamız tarafından başarıyla gerçekleştirilen işlemlerdendir. İleri teknolojilerden faydalanarak gerekli bakım ve onarımın yeniden yapıldığı revizyonun ardından ciddi anlamda enerji tasarrufu sağlanmaktadır. Ayrıca asansörün güvenlik standartları artırıldığı için yeşil etiketle çalışmaya devam eder.

Bursa Asansör Montaj İşlemleri

Bursa asansör montaj işlemlerinde birçok detaya dikkat edilmelidir. Ağırlık yerleşiminden dış kapıya, sehpa ve makine kurulumundan kabin ve halat kurulumuna kadar gerekli olan işlemler, Eksenlift tarafından başarıyla tamamlanır. Ayrıca sadece teknik aksamların değil, ekonomik aksamların da sorunsuz çalışması gerekir. Montajın ardından son kontrolleri gerçekleştiren firmamız, asansörleri kullanıma hazır hale getirir.

Bursa Asansör Arızası

Asansör arızaları günümüzde çokça karşılaşılan durumlardandır. Bursa asansör arızası için mutlaka Eksenlift ile iletişime geçmenizde yarar var. Çünkü arızalar farklı nedenlerden dolayı ortaya çıksa da bakım ve denetimin yapılmaması sebebiyle yaşanabilir. Günümüzde asansör frenlerinde bozulma, elektrik – motor kumanda sisteminin aşırı ısınması, sürekli meşgul lambasının yanması ve asansörün sürekli çalışması gibi durumlar arızaya neden olur. Bu arızaların giderilmesi için de her zaman profesyonel firmalara ihtiyacınız olacaktır.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Konya Ovası'nda çiftçi kuraklıktan endişeli
Konya Ovası'nda çiftçi kuraklıktan endişeli
Sadık Çiftpınar: Hoca kaleye geç derse geçerim
Sadık Çiftpınar: Hoca kaleye geç derse geçerim
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx