GÜNDEM
Giriş Tarihi : 04-09-2021 08:02   Güncelleme : 04-09-2021 08:02

Mersin kombi servisi yılların tecrübesi ile çalışmalarını sürdürür

Mersin Kombi Servisi 1990 yılında çırak olarak başladığı sektöre usta olarak devam eden ve son derece profesyonel bir çalışma sistemi sürdüren liderler tarafından kurulmuştur.

Mersin kombi servisi yılların tecrübesi ile çalışmalarını sürdürür

Mersin Kombi Servisi 1990 yılında çırak olarak başladığı sektöre usta olarak devam eden ve son derece profesyonel bir çalışma sistemi sürdüren liderler tarafından kurulmuştur. Firma kurucuları Bu anlamda 2020 yılından bu yana Mersin Kombi Servisi olarak mekanik sektöründe hizmet sunmaktadır. Kuruluş kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir çalışma prensibi sergilemektedir. Bu nedenle Mersin ilinin en çok tercih edilen kombi servisi firmaları arasında yer almayı başarmıştır. Mersin Kombi Servisi kombi takım ve montajının yanı sıra aynı zamanda kombilerin rutin bakımlarının yapılması ve kombilerin onarılması gibi iş ve işlemleri de gerçekleştirir. Gaz basıncı ve kombilerle ilgili alınabilecek en önemli eğitimleri de almış olan kuruluş yetkilileri bu anlamda müşterilerinin içleri rahat bir şekilde hizmet almaları için yapılması gereken bütün adımları atmıştır.

Kombi kart tamirinin en iyisi Mersin Kombi Servisi’nde

Kombi kart ya da diğer adıyla kombi ana kartı kombilerin beynini oluşturan son derece önemli bir parçadır. Bu parçanın arızalanması neticesinde kombinin çalışması mümkün olamamaktadır. Bu denli önemli olan bir mekanizmanın tamirinin özellikle de ana kart tamiri nin titiz yapılması gerekmektedir. Mersin kombi kart tamiri Mersin Kombi Servisi tarafından son derece profesyonel bir biçimde gerçekleştirilir. Ayrıca firma petek temizliği ve ocakların dönüştürülmesi gibi işlemleri de yapar. 

Kaynak: https://www.mersinkombiservisi.com.tr/kombi-kart-tamiri/