CNC Dişli tecrübe ile kaliteyi bir araya getirir

CNC Dişli kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarını sürdüren ve bu anlamda ülkemizin sanayi sektörüne dişli üretimi gerçekleştiren bir kuruluştur.

CNC Dişli tecrübe ile kaliteyi bir araya getirir
CNC Dişli tecrübe ile kaliteyi bir araya getirir Yalın Haberler

CNC Dişli kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarını sürdüren ve bu anlamda ülkemizin sanayi sektörüne dişli üretimi gerçekleştiren bir kuruluştur. Firma kurulduğu günden bu yana dişli üretimi fason üretim ile her geçen gün büyüyen bir ivme kazanmaktadır. Kuruluş özellikle dişli imalatı Ankara deyince ilk akla gelen firmalardan biri olmayı başarmıştır. Kuruluşun bünyesinde birçok dişli çeşidi bulunmaktadır. CNC Dişli, bu dişli çeşitlerini üretirken son bir teknolojik bir ekipmana sahiptir. Ürün yelpazesi oldukça geniş olan kuruluş ayna mahruti dişli imalatı da gerçekleştirir.

Profesyonel kadro ve üstün hizmet anlayışı

Ankara merkezli olarak faaliyet yürüten ve tasarım üretim ve montaj konusunda son derece profesyonel bir çalışma prensibi sergileyen CNC Dişli yapmış olduğu çalışmalar ile sektöründe lider konuma ulaşmayı başarmıştır. Firma bu başarısında müşterileriyle empati kurarak onları doğru dinleyerek ve müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışmasına borçludur. Öte yandan tamir işlemlerini de gerçekleştiren firma redüktör tamiri başta olmak üzere dişli ham maddesi satışı, broş çekimi, dişli çark, özel dişli tasarımı gibi iş ve işlemleri de gerçekleştirir. Öte yandan firmanın son derece etkin ve verimli bir web sitesi de mevcuttur. Bu site üzerinden kuruluşun yapmış olduğu işlere üretmiş olduğu ürünleri ve iletişim bilgilerine hızla q ulaşmak mümkün olmaktadır.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Konya Ovası'nda çiftçi kuraklıktan endişeli
Konya Ovası'nda çiftçi kuraklıktan endişeli
Sadık Çiftpınar: Hoca kaleye geç derse geçerim
Sadık Çiftpınar: Hoca kaleye geç derse geçerim
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx