GÜNDEM
Giriş Tarihi : 10-08-2021 15:01   Güncelleme : 11-09-2021 15:01

Bennu Erez başarıdan başarıya koşuyor

Bennu Erez ülkemizde ilişki koçluğu ve yaşam koçluğu alanında faaliyet gösteren en başarılı bireyler arasında adını ilk 3'e yazdırmıştır.

Bennu Erez başarıdan başarıya koşuyor

Bennu Erez ülkemizde ilişki koçluğu ve yaşam koçluğu alanında faaliyet gösteren en başarılı bireyler arasında  adını ilk 3'e yazdırmıştır. Bennu Erez küçük yaşlardan itibaren insan ilişkilerine davranışlarına ve insan beynini olan ilgisini bu anlamda doğru bir noktaya kanalize ederek meslek hayatının temelini oturtmuş bulunmaktadır. 17 Aralık 1992 tarihinde İstanbul'da dünyaya gelen Erez, 2010 yılında lise eğitimini tamamladıktan sonra 2015 yılında meslek yaşamı ile ilgili eğitimlerini de noktalanmıştır. Ardından mesleki donanımını arttırmak için America University onaylı uzman psikoloji NLP uzmanlığı eğitimini ve yaşam koçluğu eğitimini başarı ile bitirmiştir. Bu eğitimler ile mesleki anlamda ufku açılmış ve kendine kariyer noktasında büyük kazanımlar elde etmiştir.

Daha sonra İstanbul üniversitesi ilişki koçluğu eğitimlerini de başarılı bir biçimde devam ettiren ve tamamlayan Erez özellikle ilişki koçluğu eğitimlerinde kendini geliştirmek için büyük bir nüfuz alanı bulmuştur. Bu başarıları ile 2017 yılında en iyi yaşam koçu alanında ikilik derecesini elde etmiş ve mesleki anlamda adını altın harflerle yazdırmıştır. Öte yandan bu başarılarını yeterli görmeyen ve sürekli ilerleme kaydetmek isteyen Bennu Erez 2018 yılında Uluslararası Koçluk Derneği’nden ACC (Akredite Sertifikalı Koç) mentorluk eğitimini tamamlayıp mentor unvanını almaya hak kazanmıştır. 2020 yılında CTAA uygulayıcı sertifikasını da alan Bennu Erez insan psikolojisi ve insan ilişkileri alanında profesyonel çalışmalar sergilemeye devam etmiştir.