MAGAZİN
Giriş Tarihi : 12-09-2021 10:42   Güncelleme : 12-09-2021 10:42

Dubai bu Türk’ü konuşuyor

Dubai'de kreatif çalışmaları ile göz dolduran Umut İlkaya'nın çalışmaları Dubai'nin birçok haber sitesinde haftanın en iyi fotoğrafları arasında yer almaktadır.

Dubai bu Türk’ü konuşuyor

Dubai'de kreatif çalışmaları ile göz dolduran Umut İlkaya'nın çalışmaları Dubai'nin birçok haber sitesinde haftanın en iyi fotoğrafları arasında yer almaktadır. Aslen Manisa Akhisar doğumlu olan Umut İlkaya profesyonel çalışma prensibi ve yaratıcı bakış açısı ile fotoğrafçılık ve video çekimi sektöründe başarılı çalışmalara imza atmaktadır.

Dijital kreatör olarak faaliyet yürüten Umut İlkaya aynı zamanda video kontent içeriği üretmek gibi profesyonellik isteyen işleri de başarı ile yerine getirmektedir. Başta Dubai olmak üzere çevre emirliklerde de kendi sektöründe en başarılı isimlerden biri olan Umut İlkaya bu anlamda ülkemize bir övünç kaynağı olarak hizmet sunmaktadır. İlkaya özellikle Dubai olmak üzere diğer emirliklere ilişkin fotoğraf ve video gibi profesyonel çekimlerini bütün dünya ile paylaşmaktadır.

Milyonlarca kişi tarafından tıklanıp beğenilerek takip edilen Umut İlkaya sosyal medya platformları olan Instagram, Tik Tok, Facebook, YouTube gibi paylaşım sitelerine dünya üzerinde en etkin kullanan kreatörler arasında yer almaktadır. Genel anlamda seyahat severlere hitap eden Umut İlkaya aynı zamanda Dubai'deki birçok lüks otel ve restoran için de özel yaratıcı çekimler gerçekleştirmektedir.

Ülkenin dört bir yanından merakla takip edilen Umut İlkaya çekimleri dijital medya platformları başta olmak üzere haber siteleri tarafından yakından gözlemlenmektedir. Umut İlkaya İngilizce başta olmak üzere yaptığı yayınlara bir yenisini daha ekleyerek özellikle Türkiye'deki takipçileri için Türkçe bir YouTube kanalını hizmete sunmaya hazırlanmaktadır.

Umut İlkaya sosyal medya hesapları:

https://www.instagram.com/umutilkaya/

https://www.tiktok.com/@umutdxb

https://www.youtube.com/c/Umutilkaya