Özel Huzurevi

Özel huzurevi arayışında olan yaşlı ve hasta yakınları için de son derece güvenilir şartlar sunan kurum, akıllarda hiçbir soru işareti kalmaması için özenle çalışmaktadır. Zaman içerisinde gösterdiği gelişim ile başarılarını kanıtlamış ve bu sayede tavsiye edilen bir yer haline gelmeyi başarmıştır.

Özel Huzurevi
Özel Huzurevi Yalın Haberler

 

Özel huzurevi arayışında olan yaşlı ve hasta yakınları için de son derece güvenilir şartlar sunan kurum, akıllarda hiçbir soru işareti kalmaması için özenle çalışmaktadır. Zaman içerisinde gösterdiği gelişim ile başarılarını kanıtlamış ve bu sayede tavsiye edilen bir yer haline gelmeyi başarmıştır.

Asude Huzurevi, kuruluşundan itibaren sakinlerinin yaşam kalitesini yükseltmeyi amaç edinmiş, yenilikçi ve kişisel hakları ön planda tutan bir kurumdur.

Asude Huzurevi, 2002 yılında kurumsal olarak hizmetlerini sunmakta ve her alanda yenilikleri takip ederek çalışmalarını sürdürmektedir. 1998 yılında işine sevgiyle bağlı uzman ekibiyle evde yaşlı bakımı hizmeti vererek başlayan huzurevi zaman içerişinde gelişerek adını duyurmayı başarmıştır.

 

1998’den Günümüze Asude Huzurevi

 

1998 yılından günümüze kadar en üst düzeyde gelişme gösteren Asude Huzurevi, 4 sene sonra kurumsal anlamda hizmetlerini vermeye başlamıştır. İlk hizmet binasını Beylerbeyi’nde açmış, ilerleyen zamanlarda Mecidiyeköy’de ikinci bir şubeye ihtiyaç duymuştur. 32 yatak kapasitesiyle başlayan hizmet alanı zamanla genişlemiş ve 63 yatak kapasitesine ulaşmıştır. Modern ve çağdaş bir yaşam alanı oluşturarak, kalite standartlarını en üst düzeye çekmeyi başarmıştır.

Zamanla kendini geliştirerek hizmetlerini sürdüren Asude, günümüzde hâlâ tüm yenilikleri takip ederek diğer huzurevleri arasından sıyrılarak büyümeye devam etmektedir. Büyüdükçe gerek yatak kapasitesi, gerekse personel sayısını arttırmış, daha kaliteli hizmet vermek için gerekli tüm çabayı göstermiştir.

 

Bilimsel ve Teknolojik Yeniliklerin Işığında Huzurlu Bir Yaşam

 

Alanının en iyisi olmayı amaç edinmiş olan Asude, İstanbul huzurevleri arasında Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek misafirlerine huzurevinden fazlasını vadetmiştir. Yalnızca hasta ve yaşlı bakımı değil, kaliteli ve mutlu bir yaşam için gerekli tüm hizmetleri misafirlerine sunmaktadır. Bununla beraber bilimsel ve teknolojik her türlü yeniliği takip ederek, profesyonel hizmet konusunda büyük bir başarı sağlamıştır.

Huzurevi yönetim birimleri ve personelleri kalite standartlarını uluslararası düzeyde tutmaktadır. Bunun için personel eğitimi konusunda oldukça titiz davranmakta ve uzman sağlık çalışanları ile hizmetlerini sunmaktadır.

Yaşlılar için özel olarak düzenlenen sosyal faaliyetler ve düzenli takip ile misafirleri için mutlu bir yaşamın kapılarını aralamıştır. Ayrıca hasta bakımı konusunda da en deneyimli ve donanımlı sağlık personelleri ile çalışmakta, bu sayede hem hasta hem de yakını için güvenilir hizmetler sunmaktadır.

 

Asude Huzurevi Nasıl Hizmetler Sunuyor?

 

Asude Huzurevi, yaşlılar için adeta tatil alanı inşa etmiş ve çeşitli sosyal ve kültürel etkinlik hizmetleri sunmuştur. İleri yaş spor faaliyetleri ve farklı aktivite imkanları sayesinde memnuniyeti en üst düzeyde tutmayı amaç edinmiştir. Şubelerinin bulunduğu konum itibariyle de gürültüden uzak ve sakin bir yaşam fırsatı sunmaya devam etmektedir.

Tüm bunların yanı sıra uluslararası kuruluşların hizmetlerini yakından takip ederek her daim gelişime açık ve modern bir alan olmak için üstün çaba göstermektedir. Asude Huzurevi, kalite standartları gereğince her bir yaşlı ve hastayla bireysel olarak ilgilenmekte ve alanında uzman doktorların tavsiyeleri doğrultusunda çalışmalarını sürdürmektedir.

Yaşlı ve hasta bakımı için gerekli tüm ihtiyaçlara uygun tıbbi gereç ve son teknoloji cihazlarla çalışmaktadır. Sürekli takip adı altında, yaşlılar ve hastalar için kontrol düzeyini en üst seviyede tutmakta, ihtiyaçlara karşılık verme konusunda misafir memnuniyeti ilkesini benimsemektedir.

 

Ayrıcalıklı Bir Konfor Alanı İçin Asude ile Tanışın!

 

Asude Huzurevi, misafirlerine “yeni bir yaşam” sunmaktadır. Bilinen huzurevi standartlarının dışına çıkarak ayrıcalıklı bir konfor alanı yaratmakta, bunun yanı sıra misafirlerinin sağlığı ve mutluluğu için üstün hizmetler vermektedir.

Asude Huzurevi, 1998 yılından itibaren gösterdiği başarılarıyla farkını ortaya koymuş bir kurumdur. Hizmetlerini verirken etik değerleri göz önünde bulundurarak, kişisel haklara saygıyı hiçbir şekilde ihlal etmemektedir. Hasta ve yaşlıların talepleri doğrultusunda, onların isteklerine saygı duyarak modern bir yaşam alanının kapılarını sonuna kadar aralamıştır.

Düzenli olarak yapılan rutin sağlık kontrolleri ve ilaç takipleri konusunda hassasiyet göstermektedir. Ayrıca belirli aralıklarla yapılan sağlık taramaları ile beraber beslenme planlarını yenilemekte ve kontrol altında tutmaktadır. Bireysel olarak ilgilenen yaşlı ve hastaların beslenmeleri de bu koşullara uygun olarak sağlanmış olur.

Alzheimer gibi ayrıcalıklı olarak takip edilmesi gereken hastalar için son derece tedbirli ve güvenlikli bir yaşam alanı oluşturulmuştur. Bu konuda hasta yakınlarının aklının kalmayacağı üst düzey kontroller sağlanmaktadır. Özel olarak sürekli takip sistemi sayesinde hiçbir hastayla ilgili beklenmeyen bir durum olması söz konusu değildir.

Asude Huzurevi için +90 541 961 65 38 numaralı Whatsapp hattından detaylı bilgileri öğrenebilirsiniz. Bunun dışında yine huzurevi fiyatları veya hizmet konusunda daha fazla bilgi almak istiyorsanız İstanbul Avrupa Yakası için (0212) 356 08 00 numaralı hattan ve İstanbul Anadolu Yakası şubesi için de (0216) 321 00 69 numarası ile irtibata geçebilirsiniz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Konya Ovası'nda çiftçi kuraklıktan endişeli
Konya Ovası'nda çiftçi kuraklıktan endişeli
Sadık Çiftpınar: Hoca kaleye geç derse geçerim
Sadık Çiftpınar: Hoca kaleye geç derse geçerim
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx