SAĞLIK
Giriş Tarihi : 10-09-2021 12:32   Güncelleme : 10-09-2021 12:32

Ağız ve diş sağlığı için profesyonel destek alın

Ne yazık ki ülkemizde bireyler ağız ve diş sağlığının son derece ihmal etmektedirler. Yapılan araştırmalar bireylerin şiddetli bir ağrı veya sıkıntı çekmedikçe ağız ve diş sağlıkları için düzenli ve rutin kontroller yapmadıklarını ortaya koymuştur.

Ağız ve diş sağlığı için profesyonel destek alın

Ne yazık ki ülkemizde bireyler ağız ve diş sağlığının son derece ihmal etmektedirler. Yapılan araştırmalar bireylerin şiddetli bir ağrı veya sıkıntı çekmedikçe ağız ve diş sağlıkları için düzenli ve rutin kontroller yapmadıklarını ortaya koymuştur. Bu bilgilerden hareketle bireylerin ağız ve diş sağlığı ile ilgili harekete geçmelerinin oldukça geciktiği görülmektedir. Kayseri merkezli olarak faaliyet yürüten Durupol başta Kayseri olmak üzere ülkemizdeki bireylerin ağız ve diş sağlığı noktasında daha iyi bir düzeye ulaşmaları için çaba sarf eder. Enes'in de son derece profesyonel bir kadroyu barındıran kurulur başta Kayseri implant tedavisi olmak üzere birçok tedaviyi gerçekleştirir.

Kayseri'nin en iyi diş polikliniği Durupol

Durupol kurulduğu günden bu yana Kayseri'de ağız ve diş sağlığı noktasında faaliyet yürüten bir kuruluştur. Kuruluş birçok tedavi yönteminin yanı sıra Kayseri kanal tedavisi yönteminde gerçekleştirir. Yine Kayseri zirkonyum deyince ilk akla gelen poliklinik Durupol'dur. Durupol ne hastalarına son derece güler yüzlü bir şekilde hizmet vermekte ve özellikle dişçiye dair bir korku yaşayan bireylerin rahatlıkla tedavi olabilmesini sağlamaktadır. Kuruluş dijital platformlarda da etkin ve verimli bir çalışmalar yürüterek bu anlamda bireylerin internet sitesi üzerinden bilgi edinmeleri için son derece etkin ve verimli bir web sitesini hayata geçirmeyi başarmıştır. Site üzerinden randevu almak ve bilgilere ulaşmak mümkündür.