GÜNDEM
Giriş Tarihi : 12-06-2014 07:11   Güncelleme : 15-09-2021 07:17

ÇANAKKALE 18 MART ÜNİVERSİTESİ ÇAN MESLEK YÜKSEKOKULU MEZUNİYET TÖRENİ

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Çan Meslek Yüksekokulu'nun 2014-2015 Akademik Yılı Mezuniyet Töreni 12 Haziran Cuma günü saat 12.00 'de Çan Meslek Yüksekokulu bahçesinde ülkenin dört bir yanından gelen öğrenci ve ailelerine pilav ikramıyla, saat 17.30'da şehir meydanında akademisyenler, öğrenciler ve öğrenci ailelerinin katılımıyla kortej yürüyüşüyle başladı

ÇANAKKALE 18 MART ÜNİVERSİTESİ ÇAN MESLEK YÜKSEKOKULU MEZUNİYET TÖRENİ

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Çan Meslek Yüksekokulu'nun 2014-2015 Akademik Yılı Mezuniyet Töreni 12 Haziran Cuma günü saat 12.00 'de Çan Meslek Yüksekokulu bahçesinde ülkenin dört bir yanından gelen öğrenci ve ailelerine pilav ikramıyla, saat 17.30'da şehir meydanında akademisyenler, öğrenciler ve öğrenci ailelerinin katılımıyla kortej yürüyüşüyle başladı. Saat 18.30'da Çan H.İbrahim Bodur Stadyumu'nda tören  Kaymakam Nurettin Kakillioğlu, Garnizon Komutanı Bnb.Hakan Fırat, Belediye Başkanı Dr. Abdurrahman Kuzu, Cumhuriyet Başsavcısı Ömer Demirgöz, meslek yüksekokullarından ve uygulamalı bilimler yüksekokullarının koordinasyonundan  sorumlu Rektör Danışmanı Prof. Dr. Hasan Orhun Köksal, çevre ilçelerden gelen yüksekokul müdürleri, İlçe Milli Eğitim Müdürü Osman Özkan, kamu kurum ve kuruluşlarıyla özel sektör temsilcileri, öğretim elemanları, öğrenciler ve Türkiye'nin dört bir yanından gelen  ailelerinin  katılımıyla devam etti.

MEZUNİYET TÖRENİ ÖDÜLLERLE TAÇLANDI

Çan Meslek Yüksekokulu'nda dereceye giren öğrenciler ödüllendirildi. Okul Birincisi Durmuş Kapar, Okul ikincisi Pazarlama Programı öğrencisi Şakir Avcı ve Okul üçüncüsü Mimari Dekoratif Sanatlar Programı öğrencisi Özge Gören, bölümler bazında dereceye giren öğrenciler başarı belgeleri ve hediyelerini ödüllerini aldılar. Törende daha sonra Çan MYO'yu yurt içinde ve yurt dışında başarıyla temsil ederek birçok ödül alan ekiplere ödülleri dağıtıldı.

Kültür sanat kapsamında Morris Sanat kurucusu oyuncu, yönetmen Abdurrahman Tutar'a teşekkür ve katılım belgesi verildi. Hemen ardından ekibe verilen katılım ve eğitim sertifikaları aldılar. Daha öncede bahar şenliğinde ödül alan ekip, sonraki yıllarda ekibini temsil etmeye devam edeceğinin sinyallerini verdi. Günün sonunda ödüllerini alan ekipler protokolle fotoğraf çekilerek kep atma törenine geçtiler.