Meme estetiği nedir?

Yeni teknolojilerle birlikte estetik ameliyatlar alanlarını genişleterek vücutta birçok bölgeye yapılabilmektedir. Günümüzde estetik ameliyatlar arasında en çok görülenlerden biri de meme estetiğidir.

Meme estetiği nedir?
Meme estetiği nedir? editor

Yeni teknolojilerle birlikte estetik ameliyatlar alanlarını genişleterek vücutta birçok bölgeye yapılabilmektedir. Günümüzde estetik ameliyatlar arasında en çok görülenlerden biri de meme estetiğidir. Meme dokusu emzirme yaşlanmaya da doğum gibi faaliyetlerden hatta gelişimsel bozukluklardan ötürü bile sarkabilir ve bozulabilir. Öte yandan yine yaşlanmaya bağlı olarak meme dokusunda deformeler ya da küçük veya büyük projeler görülebilir. Memelerdeki bu gibi sıkıntılar bireylerin hem özgüvenlerini kırmakta hem de psikolojik olarak sıkıntılara neden olabilmektedir. O yüzden meme estetiği yaptırmak kadınların kendilerine fizyolojik ve psikolojik olarak daha iyi hissetmelerine neden olacaktır. Meme estetiği esnasında önemli olan şey kişilerin kendi tercihleridir. Fakat tabii ki ameliyat sonrasında oluşabilecek gerçekçi sonuçlarda kişilerle ameliyat öncesinden paylaşılarak hastaya bu yönde bir bilinç kazandırılır.

Meme estetiği uzmanlarca yapılmalıdır

Ankara meme estetiği işinde uzman bireyler tarafından ve profesyonel hekimler tarafından gerçekleştirilmelidir. Ülkemizde meme estetiği alanında faaliyet yürüten ve bu anlamda bireylerin en çok tercih ettiği hekimler arasında Op.Dr. Raşid Toksöz bulunmaktadır. Op. Dr. Raşit Toksöz mesleki tecrübesi ile hastalarının meme estetiği konusunda en başarılı sonuçlar edilmesi için çaba sarf eder. Aynı zamanda kliniğinde son derece profesyonel bir ekibi istihdam etmekte ve hasta memnuniyetini ve sağlığını her şeyin üzerinde tutmaktadır. Hacettepe tıp fakültesine 1. Olarak giren ve ardından yurtiçinde ve yurtdışında birçok faydalı çalışmaya imza atan Dr. Raşid alanında en başarılı hekimlerden biridir.

Kaynak: https://www.drrasid.com/services/meme-estetigi/

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Konya Ovası'nda çiftçi kuraklıktan endişeli
Konya Ovası'nda çiftçi kuraklıktan endişeli
Sadık Çiftpınar: Hoca kaleye geç derse geçerim
Sadık Çiftpınar: Hoca kaleye geç derse geçerim
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx