Sosyal medyada merak ettiğiniz şeylere ulaşın

Sosyal medya bireylerin son yıllarda yoğun bir şekilde kullandıkları ve birçok platformu ihtiva eden yeni bir medya alanıdır. 7'den 70'e birçok birey sosyal medya hesaplarına sahiptir.

Sosyal medyada merak ettiğiniz şeylere ulaşın
Sosyal medyada merak ettiğiniz şeylere ulaşın Yalın Haberler

Sosyal medya bireylerin son yıllarda yoğun bir şekilde kullandıkları ve birçok platformu ihtiva eden yeni bir medya alanıdır. 7'den 70'e birçok birey sosyal medya hesaplarına sahiptir. Facebook Instagram Twitter, TikTok, YouTube, Telegram gibi uygulamalar sayesinde bireyler hem arkadaşlıklarını ilerletmek de hem de birbirlerine bu anlamda iletişim olanaklarını arttırmaktadır. Öte yandan sosyal medya platformlarının ülkenin gündemini belirleme hatta yeni trend olacak şeyler o konusunda sürece yön verme gibi önemli etkileri de bulunmaktadır. Sosyal medya platformları içerisinde en sık kullanılan uygulamalardan biri de Instagramdır. Instagram uygulaması üzerinden bireyler fotoğraf ve video paylaşabilmek de mesajlaşabilmekte aynı zamanda sevdiği bireyleri takip ederek yorum yapabilmektedir.

Ghostegro Instagram'da gizli hesapları görünür kılar

Ghostegro uygulaması ınstagram'daki birçok kapalı ve gizli hesabı görünür kılmaya ve profil fotoğraflarında tam boy olarak görmeye yarayan etkili bir uygulamadır. Uygulama telefona indirilebilmekte bu sayede instagram gizli profili görme işlemlerini yapmak ve bireylerin hikayelerini de anonim olarak görmek mümkün olmaktadır. Bu uygulama ile birlikte bireyler fotoğrafları ve videoları ücretsiz olarak telefonlarına indirebilirler. Sosyal medyada merak edilen birçok bilgiye ulaşmanın en önemli yollarından biridir bu uygulamayı edinmektir. Uygulama ilk etapta ücretsiz deneme imkanı da sunmaktadır ve uygulamanın hizmetlerinden memnun olmayan bireylerin kuruluşa mail atarak üyeliklerini sonlandır bilmeni imkanı da vardır. Uygulama instagram hikayesinden gizleyenleri görme ve  sıkıntısız ve iz bırakmadan sosyal medya platformlarını kullanabilmek için Ghostegro uygulamasından faydalanmak avantajlıdır. Aynı zamanda uygulama ile hikayesinden gizleyenleri görme de mümkündür.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Konya Ovası'nda çiftçi kuraklıktan endişeli
Konya Ovası'nda çiftçi kuraklıktan endişeli
Sadık Çiftpınar: Hoca kaleye geç derse geçerim
Sadık Çiftpınar: Hoca kaleye geç derse geçerim
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx