Yeni mini oyunda sadece 1 ayda 23 milyon saniye geçirildi

Mobil dünyasında gelişmiş yapay zeka ve canlı yorumcuların bir arada bulunduğu tek süper eğlence uygulaması Kaave, kullanıcılarının beklentilerine göre geliştirdiği yeniliklerle sıradan bir eğlence uygulaması olmanın ötesine geçiyor.

Yeni mini oyunda sadece 1 ayda 23 milyon saniye geçirildi
Yeni mini oyunda sadece 1 ayda 23 milyon saniye geçirildi editor

Mobil dünyasında gelişmiş yapay zeka ve canlı yorumcuların bir arada bulunduğu tek süper eğlence uygulaması Kaave, kullanıcılarının beklentilerine göre geliştirdiği yeniliklerle  sıradan bir eğlence uygulaması olmanın ötesine geçiyor. Yeniliklerine mini oyun Falcı Bacı’nın Bahçesi’ni ekleyerek süper eğlence uygulaması olan Kaave, kullanıcılarına hem kazandırıyor, hem de uygulamada eğlenceli vakit geçirilmesini sağlıyor. Ağustos ayında kullanıcılar oyunda 23 milyon saniye geçirirken, Kaave içindeki oyunu oynayarak 1 milyon 500 bin kredi değerinde hediye kazandı.

 

Kahve yorumu başta olmak üzere Melek Kartları, Astroloji ve Dert Ortağı gibi çeşitli yorum tiplerinde günün 24 saati farklı karakterlerle hayatına neşe katmak isteyenlerin süper eğlence uygulaması Kaave, yenilikleriyle kullanıcılarını mutlu etmeyi sürdürüyor.       Kaave, Falcı Bacı’nın Bahçesi mini oyunuyla uygulamadan çıkmaya gerek kalmadan keyifli zaman geçirilmesini sağlıyor.

 

3 farklı dilde 1 milyon 100 bin bölüm tamamlandı

Temmuz ayında kullanıcılar ile buluşan oyun, kısa sürede kullanıcılardan büyük ilgi gördü. Dünyada Türkçe, Arapça, İngilizce dilinde ağustos ayında 1 milyon 100 bin bölüm tamamlanırken, 19 milyon çiçek eşleştirildi. Mini oyunda ağustos ayında 23 milyon saniye geçirilirken,   oyun 1 milyon 500 bin kredi değerinde hediye kazandırdı.

 

Eşleştirilen çiçekler kredi kazandırıyor 

Süper eğlence uygulaması Kaave’nin yeni mini oyununda, kullanıcıların falı yorumlanırken 5 farklı çiçek kombinasyonu eşleştiriliyor. Falcı Bacı’nın Bahçesi’nde oyuncular eğlenirken, aynı zamanda etapları tamamlayarak bol bol ödüller de kazanıyor.

 

Bugüne kadar 45 milyon kez indirilen ve 1.5 milyar fal yorumlayan Kaave, önümüzdeki dönemde de kullanıcılarını sevindirecek yeni özellikler eklemeye devam edecek. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Konya Ovası'nda çiftçi kuraklıktan endişeli
Konya Ovası'nda çiftçi kuraklıktan endişeli
Sadık Çiftpınar: Hoca kaleye geç derse geçerim
Sadık Çiftpınar: Hoca kaleye geç derse geçerim
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx