TOYOTA OTOMOTİV SANAYİ TÜRKİYE MESLEKİ TEKNİK EĞİTİME DESTEK OLMAYA DEVAM EDİYOR

Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye geçmiş yıllarda olduğu gibi, mesleki teknik eğitime destek faaliyetleri kapsamında eğitim amaçlı otomobil, motor ve şanzıman hibe etmeye devam ediyor.

TOYOTA OTOMOTİV SANAYİ TÜRKİYE  MESLEKİ TEKNİK EĞİTİME DESTEK OLMAYA DEVAM EDİYOR
TOYOTA OTOMOTİV SANAYİ TÜRKİYE  MESLEKİ TEKNİK EĞİTİME DESTEK OLMAYA DEVAM EDİYOR Yalın Haberler

 

 

Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye geçmiş yıllarda olduğu gibi, mesleki teknik eğitime destek faaliyetleri kapsamında eğitim amaçlı otomobil, motor ve şanzıman hibe etmeye devam ediyor. Topluma değer katan Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye, 2021 yılı özelinde 2 üniversite, 7 meslek yüksek okulu, 13 meslek lisesi ve çeşitli ilerde bulunan 3 itfaiyecilik meslek yüksek okulu, 1 AFAD ve 1 belediyeye toplamda 27 araç hibe etti.

 

Öğrencilerin güncel teknolojiyle eş zamanlı eğitim alarak mesleki bilgi ve becerilerini artırmalarını hedefleyen araç ve ekipmanları Sakarya, Bursa, Elazığ, Burdur, Kütahya, Bilecik, Malatya, Isparta, İstanbul, Siirt, Kocaeli, Afyonkarahisar, Bingol, Sivas, Antalya, Denizli, Tokat, Şırnak, Gaziantep, Gümüşhane, Ordu, Karaman ve Edirne illerindeki okul ve kurumlara teslim edildi.

 

Bursa’da düzenlenen törende hibe edilen araçları Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye Maliyet ve Muhasebe Grubu Genel Müdürü Cengiz Belgin teslim etti. Proje ile ilgili olarak, mesleki teknik eğitiminin niteliğini artırmak adına faaliyetlerinin devam edeceğini dile getiren Belgin, “Toyota Otomotiv Sanayi olarak, eğitime desteği kurumsal bir değer olarak kabul eden anlayışımızla, öğrencileri teknik ve mesleki anlamda topluma kazandırmayı önemsiyoruz. Öğrencilerin iş dünyasına adım atma yolunda aldıkları uygulamalı eğitime katkı sağlamak için araç ve ekipman bağışlarımızı sürdüreceğiz” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Konya Ovası'nda çiftçi kuraklıktan endişeli
Konya Ovası'nda çiftçi kuraklıktan endişeli
Sadık Çiftpınar: Hoca kaleye geç derse geçerim
Sadık Çiftpınar: Hoca kaleye geç derse geçerim
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx