Atelier Rebul, Yeni Bereket Koleksiyonu ile “Zamansız Sofralar” Sergisinde!

Koku uzmanlığıyla yaşam alanlarına eşsiz imzalar atan Atelier Rebul, bereket temasıyla 5-8 Ekim tarihleri arasında, Esma Sultan Yalısı’nda düzenlenen “Zamansız Sofralar” sergisinde, notalarıyla baş döndüren çubuklu oda koku ve mumu ile yerini alıyor. Sofranın ötesinde yepyeni bir deneyim sunan bereket temasıyla ziyaretçilerini bekleyen bu özel sergide, Atelier Rebul çok sevilen Bereket kokusu ile bolluk ve bereketin enerjisini yayıyor.

Atelier Rebul, Yeni Bereket Koleksiyonu ile  “Zamansız Sofralar” Sergisinde!
Atelier Rebul, Yeni Bereket Koleksiyonu ile  “Zamansız Sofralar” Sergisinde! editor

 

 

 

 

Kültürden beslenen ve aynı zamanda kültürü besleyen, otantik bir sanat olan sofra kültürü ve tasarımının paylaştıkça çoğalan bereket teması ile kurgulandığı, Reflections İstanbul’un “Zamansız Sofralar” sergisi, konuklarına görsel ve işitsel bir deneyim vadediyor.

 

Atelier Rebul asırlardır birçok kültürde bolluk ve bereketin simgesi olan kadim meyve narı, sıcak tarçın ve karanfille birlikte yorumladığı “Bereket” koleksiyonuyla bu özel sergide yer alıyor. Çok sevilen Bereket Koleksiyonu’nun çubuklu oda kokusu ve mumları sergiye özel tasarlanan boylarıyla eşsiz bir koku deneyimi ve görsel şölen sunuyor. Bereketin güçlü enerjisini “Zamansız Sofralar” sergisine, kokuları ile taşıyan Atelier Rebul, yaşam alanlarındaki ve sofralardaki sağlık, mutluluk, sevgi ve zenginlik enerjisini yükseltiyor.

 

Ziyaretçilerini ağırlama kültüründe bir yolculuğa çıkartan “Zamansız Sofralar” sergisi, tüm duyulara hitap eden özel bir deneyim sunuyor. 5-8 Ekim tarihleri arasında, Esma Sultan Yalısı’nda düzenlenen bu özel etkinlikte eşsiz buluşma noktamız sofralar Bereket teması ile yeniden kurgulanıyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Konya Ovası'nda çiftçi kuraklıktan endişeli
Konya Ovası'nda çiftçi kuraklıktan endişeli
Sadık Çiftpınar: Hoca kaleye geç derse geçerim
Sadık Çiftpınar: Hoca kaleye geç derse geçerim
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx