DJ Alpaslan Duman dur durak bilmiyor

Yapmış olduğu başarılı çalışmalarla Türkiye'de ve dünyada oldukça ses getiren DJ Alpaslan Duman hem yaz sezonunda hem de kış sezonunda dur durak bilmeyen bir çalışma prensibi sergiliyor.

DJ Alpaslan Duman dur durak bilmiyor
DJ Alpaslan Duman dur durak bilmiyor editor

Yapmış olduğu başarılı çalışmalarla Türkiye'de ve dünyada oldukça ses getiren DJ Alpaslan Duman hem yaz sezonunda hem de kış sezonunda dur durak bilmeyen bir çalışma prensibi sergiliyor. Yurtdışında ve Türkiye'de birçok önemli mekanda performans sergilemiş olan DJ Alpaslan Duman, müzik alanında da ülkemizin önde gelen isimleri ile birlikte hareket ediyor. Küçük yaşlardan itibaren müziğe olan ilgisini ifade eden DJ Alpaslan Duman, 2020 yılında piyasaya sürdüğü Özgür Uçmalıyız adlı albümünün yoğun ilgi görmesinden ötürü son derece memnun olduğunu ifade ediyor. Bu yönüyle Türkiye'de ve dünyada yapılan gelişmelere ve müzik alanındaki yenilikleri yakından takip ettiğini belirten DJ Alpaslan Duman, Türk müziğinin ve eğlence sektörünün de hızla gelişme kaydettiğini gözlemlediğini ifade ediyor.

DJ Alpaslan Duman aktif bir çalışma içerisinde

Ülkemizde sektör içerisinde büyük yeniliklere imza atan DJ Alpaslan Duman hem koronavirüs pandemi sürecinde hem de yaz sezonunda oldukça yorucu bir çalışma temposunun içerisine girdiğini ifade ediyor. Bu azimle ve kararlılıkla çalışmanın müzik sektöründe karşısına çıkan zorlukları yandığını belirten DJ Alpaslan Duman, "İnsan sevdiği işle meşgul olduğunda yorulmuyor. Bu yüzden ben de sevdiğim işi yaptığım için kendimi oldukça şanslı hissediyorum. Amacım mevcutta kazandığım başarılara yenilerini eklemek. Müzik benim için bir tutku bu yüzden ne kadar çalışırsam çalışayım motivasyonum asla düşmüyor." ifadelerini kullandı

Dj Alpaslan Duman Album List:

https://www.instagram.com/alpaslan_duman

Spotify music: https://open.spotify.com/album/2vsiCrOspnpW3oRNa6EWab

Apple Music:  https://music.apple.com/us/artist/dj-alpaslan-duman/1539326359

Deezer Music: https://www.deezer.com/en/artist/112746882

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Konya Ovası'nda çiftçi kuraklıktan endişeli
Konya Ovası'nda çiftçi kuraklıktan endişeli
Sadık Çiftpınar: Hoca kaleye geç derse geçerim
Sadık Çiftpınar: Hoca kaleye geç derse geçerim
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx