Fatih Arslan ile Aynalar Evlerin Şıklığını Tamamlıyor

Aynalar yüzyıllardan beri saraylarda evlerde hanımların kendi odalarında sıklık ve kullandıkları en önemli aksesuarlar arasında yer alıyor.

Fatih Arslan ile Aynalar Evlerin Şıklığını Tamamlıyor
Fatih Arslan ile Aynalar Evlerin Şıklığını Tamamlıyor editor

Aynalar yüzyıllardan beri saraylarda evlerde hanımların kendi odalarında sıklık ve kullandıkları en önemli aksesuarlar arasında yer alıyor. Ülkemizde aynı sektöründe faaliyet yürüten Ayna Merkezi yapmış olduğu başarılı çalışmalar ile sektöre damgasını vuruyor.

Kurulduğu günden bu yana 30 yılı aşkın bir süredir sektörel tecrübesiyle dekorasyon alanında faaliyet yürüten Ayna Merkezi şimdilerde genç başarılı ve dinamik bir isme ev sahipliği yapıyor. Ayna Merkezi firmasının CEO'su olarak faaliyet yürüten Fatih Arslan zaten yükselen bir ivme takip eden kuruluşu daha yukarılara taşımanın gururunu yaşıyor.

Ayna Merkezi firmasının başarısını bünyesinde barındırdığı profesyonel kadro ile bağdaştıran Fatih Arslan, "Biz kurulduğumuz günden bu yana bünyemizde hem işçilik hem de disiplin noktasında profesyonel çalışan ekipleri istihdam ediyoruz. Ekiplerimiz her bir müşterinin siparişini adeta kendi evlerine ya da iş yerlerine yapıyormuş gibi hayata geçiriyor. Üstelik Ayna montajını yapmadan önce de bir fizibilite çalışması gerçekleştiriyoruz. Bu da yapılan çalışmadan maksimum düzeyde verimlilik alınmasını sağlıyor." dedi.

Ayna Merkezi CEO'su olarak sosyal medya platformu Tiktok'ta da sıkı bir takipçiye ulaşan ve bu anlamda fenomenler arasında yer alan Fatih Arslan, sosyal medyadaki başarısını da yine işini severek yapmasına bağlıyor.

İşini günlük yaşamdaki her alanda aklından çıkarmadığını ve bu yüzden de sosyal medya platformlarında da işi ile ilgili güzellikleri paylaşmaktan geri durmadığını belirten Fatih Arslan bu sayede bireylerden gelen geri dönüşlerin onu motive ettiğini belirtiyor.

Fatih Arslan’ın sosyal medya hesapları:

https://www.instagram.com/byfatiharslan/

https://www.tiktok.com/@byfatiharsln

https://www.facebook.com/fatih.arslan.3914

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Konya Ovası'nda çiftçi kuraklıktan endişeli
Konya Ovası'nda çiftçi kuraklıktan endişeli
Sadık Çiftpınar: Hoca kaleye geç derse geçerim
Sadık Çiftpınar: Hoca kaleye geç derse geçerim
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx