Yabancı dil öğrenirken teknolojinin imkanlarından faydalanın

Dijital çağ ve dijital çağın ülkemize sunduğu avantajlar neticesinde bireyler yabancı dil öğrenmek için son derece önemli avantajlara sahiptir.

Yabancı dil öğrenirken teknolojinin imkanlarından faydalanın
Yabancı dil öğrenirken teknolojinin imkanlarından faydalanın editor

Dijital çağ ve dijital çağın ülkemize sunduğu avantajlar neticesinde bireyler yabancı dil öğrenmek için son derece önemli avantajlara sahiptir. Eskiden yabancı dil öğrenmenin sadece 2 yolu bulunmakta idi. Bunlardan ilki yüksek fiyatlarla İngilizce kurslarına yazılmak bir diğeri de yabancı dil öğrenmek için yurt dışına çıkmaya çalışmaktı. Her iki uygulama da maddi veya manevi anlamda bireyleri yıpratan bir süreci teşkil ediyordu. Fakat teknolojinin gelişmesi ile birlikte özellikle de akıllı telefonlara yüklenen uygulamalar sayesinde günlük yaşam içerisinde çok kısa bir süre ayırarak temel düzeyde İngilizce öğrenmek ve bu İngilizceyi ilerletmek mümkün oldu. Ülkemizde kullanılan yabancı dil öğrenme uygulamaları bu noktada ücretsiz ya da ücretli olarak hizmet verirken bireylerin İngilizce öğrenmelerine hedefleyen önemli kategoriler arasına girmeyi başardı.

Voscreen ile İngilizce öğrenmek mümkün

Voscreen uygulaması Türk yapımcılar tarafından geliştirilen ve ücretsiz bir şekilde yabancı dil öğrenmeyi kolaylaştıran bir uygulama olarak karşımıza uygulamanın 1 milyondan fazla kullanıcısı bulunuyor. Uygulama hem internet platformları üzerinden bilgisayar ile hem de Android ve iOS işletim sistemine sahip olan akıllı telefon ve tabletler ile kullanılabiliyor. Uygulama üzerinden filmlerin altyazılı ya da altyazısız videoları yer alarak burada çeviriler ve gramer bilgisi öğrenmeye imkan tanınıyor. Çizgi filmler filmler ve oyun videoları ile ilgili olarak çok geniş bir video yelpazesine sahip olan uygulama bireylere sıkılmadan İngilizce öğretmeyi amaçlıyor.

Kaynak: https://www.abprojeyonetimi.com/ucretsiz-dil-ogrenmek-icin-en-iyi-20-web-sitesi/

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Konya Ovası'nda çiftçi kuraklıktan endişeli
Konya Ovası'nda çiftçi kuraklıktan endişeli
Sadık Çiftpınar: Hoca kaleye geç derse geçerim
Sadık Çiftpınar: Hoca kaleye geç derse geçerim
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx