Araç Kiralamanın Avantajları Nelerdir?

Bireysel araç almak günümüzde zor bir süreçtir bu nedenle araç kiralamak maddi açıdan daha avantajlı olacaktır.

Araç Kiralamanın Avantajları Nelerdir?
Araç Kiralamanın Avantajları Nelerdir? Yalın Haberler

 

Bireysel araç almak günümüzde zor bir süreçtir bu nedenle araç kiralamak maddi açıdan daha avantajlı olacaktır. Araç alırken bir takım ek harcamalar daha yapılmaktadır bunlar aracın bakım ve onarımı, kaskosu ve sigortası gibi belgelerdir aylık araç kiralama sizi bu ek harcamalardan kurtarmaktadır.

Aylık araç kiralamanın avantajları olarak; kiralama süresi boyunca sabit fiyattan ödeme yapılması, şirket adına kiralanan araçlar gider olarak gösterilebildiğinden vergi ve KDV indiriminden faydalanılması ve şirket bütçesine katkı sağlaması. Değişen ihtiyaçlara göre farklı araç kiralayabilme fırsatı bulunması, araç için ayrılan bütçeyi farklı şekillerde değerlendirmeye olanak sağlaması. Araç için zorunlu olan dönemlik bakım, muayene ve vergi gibi durumlarla ilgilenmeden araç kullanılmasını sağlaması, tatil ve seyahat için gidilen yerlerde araç desteği sağlaması.

İhtiyaç duyulan süre kadar kiralama yapma olanağı sağlaması, araç değişiminde zarar etmeden istenilen aracın istenilen süre de seçilmesi fırsatını sunması. Araç satın almak için girilen ekstra bütçe işlemlerine gerek kalmaması. Kurumsal firmalar adına kiralanmış araçlar şirket adına kayıtlı olmadığı için haczedilememesi ve hak iddia edilememesi gibi durumlar sayılabilir.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Konya Ovası'nda çiftçi kuraklıktan endişeli
Konya Ovası'nda çiftçi kuraklıktan endişeli
Sadık Çiftpınar: Hoca kaleye geç derse geçerim
Sadık Çiftpınar: Hoca kaleye geç derse geçerim
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx