GÜNDEM
Giriş Tarihi : 18-10-2021 08:12   Güncelleme : 19-10-2021 10:46

Ümraniye Kirpik Lifting ile Kirpik Lifting’in Faydaları

Kirpik Lifting, seyrek, renksiz veya hacimsiz kirpiklerin belirli bir süre boyunca doğallığını kaybetmeden gür ve koyu görünmesini sağlayan bir tür kalıcı makyajdır.

Ümraniye Kirpik Lifting ile Kirpik Lifting’in Faydaları

 

Kirpik Lifting, seyrek, renksiz veya hacimsiz kirpiklerin belirli bir süre boyunca doğallığını kaybetmeden gür ve koyu görünmesini sağlayan bir tür kalıcı makyajdır. Bu işlemde kirpiklere besleyici vitaminler ve bitkisel boya sürülmektedir. Kullanılan malzemeler hiçbir kimyasal madde içermediği için yan etki görülme olasılığı da yok denecek kadar azdır. Ayrıca takma kirpiğe göre daha doğal bir görünüm kazandırmaktadır.

Faydaları ise oldukça fazladır. En başta söyleneceklerden biri kirpiklerinizin boyunu kendiniz belirleyebilirsiniz. Hayalinizdeki kirpiklere, belirlediğiniz kirpik uzunluğu sayesinde kavuşabilirsiniz. Bu sayede kirpikleriniz hem kıvrımlı hem de uzun görünür. Bu işlem için S-M-L uzunluk seçenekleri bulunmaktadır.

İkinci olarak, doğal görünen, hacimli ve koyu renk kirpikler sayesinde makyaj yapmaya vaktiniz olmasa bile alımlı görünebilir ve her gün maskara sürme derdiyle karşılaşmak zorunda kalmamış olursunuz. Bu sayede hem makyaja ayırdığınız zamandan tasarruf etmeye başlayabilirsiniz hem de uğraştırıcı ve yorucu aşamaları atlamış olursunuz.

Üçüncü sırada ise keratin bakımı olarak da bilinen bu işlem, çok kısa sürede tamamlanabilmesinin yanı sıra uzun süre kalıcı olma özelliğiyle de denemeye değer bir uygulamadır. Farklı işlemler uygulanmadığı sürece 2 ile 3 ay kalıcılığı bulunmaktadır.

Son olarak ise bu uygulama, bakışlarınıza farklı bir hava ve çekicilik katacağı için gözleriniz dikkatleri üstüne toplayacaktır. Artık sizler de Kirpik Lifting ile daha derin bakışlar ve göz alıcı kirpiklere sahip olabilirsiniz. Ümraniye Kirpik Lifting hizmetinde yepyeni bir deneyim yaşayacaksınız.