GÜNDEM
Giriş Tarihi : 15-10-2021 17:06   Güncelleme : 15-10-2021 17:06

Türkiye'nin en lüks filosu Doğan Rent A Car firmasında

Malatya oto kiralama başta olmak üzere ülkemizin genelinde oto kiralama sektöründe faaliyet yürüten kurumsal firmalardan biri olan Doğan Rent A Car bünyesinde son derece lüks araç filosunu barındırmaktadır.

Türkiye'nin en lüks filosu Doğan Rent A Car firmasında

Malatya oto kiralama başta olmak üzere ülkemizin genelinde oto kiralama sektöründe faaliyet yürüten kurumsal firmalardan biri olan Doğan Rent A Car bünyesinde son derece lüks araç filosunu barındırmaktadır. Doğan Rent A Car %100 müşteri memnuniyeti prensibiyle çalışmalarını sürdürürken her işlem için ihtiyaç duyulacak araç çeşitlerini filosunda bulundurmayı başarmıştır. Kalabalıkları taşıyabilecek olan grup halinde seyahat etmeyi gerektirecek olan araçlardan bireysel işlemlerin gerçekleştirileceği araçlara kadar çok çeşitli araç filosu Doğan Rent A Car bünyesinde yer almaktadır. Ayrıca firma araç kiralama konusunda iş ve işlemlerini yürütürken müşterilerine son derece büyük kolaylık sağlamaları ve güven içinde seyahat etmeleri için çalışmalarını devamlı olarak sürdürmektedir. Firma hem müşterileri ile ilgilenecek personeline hem de idari personeline son derece uzman bir kadrodan oluşturmuştur.

Malatya'nın en çok tercih edilen araç kiralama firması Doğan Rent A Car

Doğan Rent A Car Malatya araç kiralama sektöründe faaliyet yürütürken hem Malatya'da hem Elazığ'da hem de Doğu Anadolu'daki birçok şehirde en çok tercih edilen araç kiralama kuruluşu olmayı başarmıştır. Yıllardan beri süregelen tecrübesi ile faaliyet yürüttüğü illerde havaalanlarında ve şehir merkezlerinde araç kiralama ofisleri ile hizmet vermektedir. Firma çalışmalarını yürütürken araç kiralama işlemlerinin hızlı bir teslimat ve rezervasyon işlemleri ile yapılmasına olanak sağlar. Bu nedenle özellikle de acil işler için araç kiralama hizmeti arayan bireyler kuruluşu hız avantajı sayesinde tercih etmiştir. Doğan Rent A Car %100 müşteri memnuniyeti ve %100 performans odaklı çalışma sürdürdüğü için Türkiye'de ve dünyada araç kiralama sektöründe yapılan bütün yenilikleri yakından takip ederek bünyesine hızlı bir biçimde entegre etmektedir. Ayrıca güvenli seyahat edebilmek için araçlarının hepsini kaskolu olarak oluşturmakta ve bu araçların periyodik bakım ve onarımlarını gerçekleştirmektedir.

Güvenli seyahatin adresi Doğan Rent A Car

Doğan Rent A Car başta Malatya rent a car işlemleri olmak üzere Elazığ'da ve çevre illerde hizmet veren alanının lider bir kuruluşudur. Firma araçlarının servis bakımlarını rutin olarak gerçekleştirmekte aynı zamanda pandemi süreci ile ilgili dezenfekten işlemlerini de bu çalışmalarını sürdürürken müşterilerinden gelen geri dönüşleri de takip etmek için son derece etkin ve verimli bir destek hattını da hayata geçirmiştir. Bu destek hattı sayesinde müşterilerinin araç ihtiyaçlarını 7gün 24saat karşılayabilme özelliğine sahiptir. Göbek seyahat etmek gerek iş işlemlerini gerçekleştirmek gerekse de kalabalık toplantılar yapabilmek için bireyler bir ip araçlar başta olmak üzere birçok araç çeşidini Doğan Rent A Car filosu içerisinde bulabilmektedir. Firma kurulduğu günden bu yana Doğu Anadolu'nun en çok tercih edilen araç kiralama kuruluşları içerisinde yer almıştır. Araç filolarında aynı zamanda uygun fiyatlı bir kiralama işlemi gerçekleştirilir.