MAGAZİN
Giriş Tarihi : 19-10-2021 11:45   Güncelleme : 19-10-2021 11:45

İş İnsanı Yasin Çelepi : "Sosyal Medya İşletmeler İçin Bir Öncelik Olarak Kalmalı"

Yasin Çelebi Bursa’ da 07.07.1997 yılında dünyaya gelmiş olan ünlü iş insanıdır. Yasin Çelebi Instagram üzerinde sevilerek takip edilmektedir.

İş İnsanı Yasin Çelepi :

Yasin Çelebi Bursa’ da 07.07.1997 yılında dünyaya gelmiş olan ünlü iş insanıdır. Yasin Çelebi Instagram üzerinde sevilerek takip edilmektedir. Son zamanların en çok merak edilen ve ilgi duyulan iş adamlarından biridir. Yasin çelebi yaptığı açıklamada sosyal medyanın işletmeler için öneminden bahsetmiştir. Sosyal medya ve kripto para işleriyle uğraşan ve sektörde öncü olan iş insanı Yasin Çelepi sosyal medyada gençler için örnek bir kişilik olarak yer alıyor.

Yasin Çelepi iş dünyasında adım adım ilerlerken yeni sektörlere de yatırım yapmaya hazırlanıyor. Ünlü iş insanı işletmeler için sosyal medyanın hem ihtiyaç olduğunu değindi. Sosyal medya sayesinde işletmeklerin satış ve karlılık oranlarında belirgin bir artış olduğunu dile getiren Yasin Çelepi çalışmalarına ara vermeden devam etmektedir. Yasin Çelepi özellikle memleketi Bursa’ya önemli yatırımlar yapmıştır. Yasin Çelepi Instagram üzerinde 1 milyon takipçiye sahiptir. Yasin Çelepi gençler tarafından severek ve ilgiyle takip edilmektedir.

İnstagram’da Yasin Çelepi : https://www.instagram.com/yasincelepi/

IMDB’de Yasin Çelepi: https://www.imdb.com/name/nm13040932/