GÜNCEL
Giriş Tarihi : 22-10-2021 16:38   Güncelleme : 22-10-2021 16:38

Endüstriyel robotlar kalitenin geliştirilmesi için büyük bir avantajdır

Endüstriyel robotlar doğruluk seviyeleri yüksek bir üretim sağladıkları için yüksek kaliteli ürünlerin elde edilmesi noktasında da avantaj sağlarlar.

Endüstriyel robotlar kalitenin geliştirilmesi için büyük bir avantajdır

Endüstriyel robotlar doğruluk seviyeleri yüksek bir üretim sağladıkları için yüksek kaliteli ürünlerin elde edilmesi noktasında da avantaj sağlarlar. Aynı zamanda bazı görevler ne yazık ki insanların gerçekleştiremeyeceği kadar zahmetli tekrarlayınca yorucu ve tehlikeli olabilir. İşte bu noktada devreye endüstriyel robotlar girer ve bu gibi işleri yerine getirir. Endüstriyel robotlar fabrikalarda yapılan iş ve işlemleri güvenlik Aldığı kadar aynı zamanda da çalışma koşullarının iyileşmesine de olanak sağlamaktadır. Endüstriyel robotlar sayesinde birçok kuruluş hem zamandan hem de maliyetten tasarruf etmektedir. Bu ne lan ne endüstriyel robotları yoğun olarak kullanan ve endüstriyel robot teknolojisinde bünyesine entegre etmeyi başaran fabrikalar üretim proseslerinin verimliliğini arttırmayı başarmış ve kaynak ve zamanı azaltmıştır. Dolayısıyla bu da kuruluşların kar oranlarını araştırmalarına olanak sağlamıştır.

Robaxis sektöründe liderdir

Robaxis ülkemizde endüstriyel robot üretimini bakımını onarımını güncelleştirmelerini ve entegrasyonunu sağlayan lider bir kuruluştur. Firma on yıllara Aşkın sektörel deneyimi ile %100 müşteri memnuniyeti odaklı bir çalışma prensibi sergilemektedir. Bursa başta olmak üzere endüstriyel robot ihtiyacı bulunan tüm kuruluşlara bu robotların üretiminin güvenli bir şekilde gerçekleştirir. Bu sayede hem işletmelere hem de ülkemizin katma değer sağlamasına olanak sunmaktadır. Ayrıca Robaxis endüstriyel robot ve makine sektöründe son derece profesyonel olan bir ekibi bünyesinde istihdam etmektedir.