SAĞLIK
Giriş Tarihi : 25-10-2021 10:48   Güncelleme : 25-10-2021 10:48

Çocuklarınızın Engelleri Aşmasına Destek Olun

Belirli nedenlerden dolayı özel gereksinimleri bulunan çocuklar, ailelerinin haricinde bir yaşam sürebilmelidirler. Ancak genel olarak aileler çocuklarına bu şansı vermezler.

Çocuklarınızın Engelleri Aşmasına Destek Olun

Belirli nedenlerden dolayı özel gereksinimleri bulunan çocuklar, ailelerinin haricinde bir yaşam sürebilmelidirler. Ancak genel olarak aileler çocuklarına bu şansı vermezler. Onlara olan sevgileri ve bağlılıkları tüm ihtiyaçlarının giderilmesi ve kendilerinin yapabilecekleri şeyleri öğrenmemelerine ve hayata karşı güçsüz olmalarına neden olmaktadır. İşte bu yüzden özel gereksinimleri olan çocukların gerekli desteği almaları ve kendilerini geliştirmeleri gerekmektedir. Küçükköy Rehabilitasyon için de Altıncı His Özel Eğitim Merkezi bir hayli başarılı bir hizmet sunmaktadır.

Profesyonelliklerinin yanında amaçlarıyla tanınan, çocuklarınız için en iyi adımları atmanıza yardımcı olan Altıncı His Özel Eğitim Merkezi bir hayli özgündür. İçerisinde bulundurduğu uzman kadro ile beraber çocuklarınızın ihtiyaç duyduğu eğitimleri de en doğru şekilde vermektedir. Bunun sunucunda da artık çocuklarınızın kendi öz bakımlarını kendilerinin yapmaları, toplumda görünür birer birey olabilmeleri de mümkün hale gelmektedir. Bu kısımda sizin için en doğru eğitimleri ve aşamaları var eden Altıncı His Özel Eğitim Merkezi, sadece çocuklarınızın eğitimlerine değil psikolojik unsurlara da önem vermektedir.

Çocuklarınız Sizden Bağımsız Bir Birey Olabilsin

Çocuklarınızın kendilerini en iyi şekilde tanımlayabilmeleri, sosyal hayat içerisinde bir yer edinebilmeleri için önemli olan eğitimler Altıncı His Özel Eğitim Merkezi ile verilir. Hatta bu aşamada ailelere de gerekli eğitimleri ve psikolojik destekleri sunan Altıncı His Özel Eğitim Merkezi, çocuklar için en önemli başlangıcın ailede olduğunu bilerek hareket etmektedir. Ebeveynler ve özel gereksinimleri olan çocukların iletişimlerini de bu yüzden düzenlemektedir.

Kaynak: https://altincihisozelegitim.com/