GÜNCEL
Giriş Tarihi : 28-10-2021 14:20   Güncelleme : 28-10-2021 14:20

Pırlanta alırken sertifikalı olmasına özen gösterin!

Pırlanta özellikle de kadınların takmaktan ve kullanmaktan son derece zevk aldıkları zarafeti ve asaleti yansıtan son derece önemli aksesuarlardır.

Pırlanta alırken sertifikalı olmasına özen gösterin!

Pırlanta özellikle de kadınların takmaktan ve kullanmaktan son derece zevk aldıkları zarafeti ve asaleti yansıtan son derece önemli aksesuarlardır. Pırlanta alırken dikkat edilmesi gereken en önemli konulardan biri de alınan pırlantaya ait bir sertifikanın bulunmasıdır. Türkiye'de ve dünyada pırlanta sektöründe faaliyet yürüten lider kuruluşlardan biri de Ariş Pırlanta'dır. Firma Mardin ilimizde yaklaşık üç kuşaktır kuyumculuk sektöründe çalışan bireylerin oluşturduğu ve sektöre birçok yeniliği kazandıran lider bir firmadır. Ariş Pırlanta sektörde ilk defa ile hayata geçirerek bu anlamda sektöre öncülük etmiştir. Ayrıca kurmuş olduğu web sitesi ile de tektaş yüzük modelleri başta olmak üzere tüm yüzük modellerini müşterilerine güvenli bir şekilde oluşturarak e-ticaret platformlarına da giriş yapmıştır.

Ariş Pırlanta dijital platformlarda

Ariş Pırlanta kurulduğu günden bu yana %100 müşteri memnuniyeti odaklı bir çalışma prensibi sergilerken aynı zamanda günümüzün gerekliliklerine ve Dijital çağa ayak uydurarak etkin ve verimli bir web sitesini  www.arispirlanta.com adresini hayata geçirmiştir. Firma bünyesinde de baget yüzük modelleri başta olmak üzere tüm  yüzük modellerini ve tüm takı tasarımlarını özgün bir şekilde gerçekleştirilen profesyonel bir tasarım ekibine sahiptir. E-ticaret platformları üzerinde güvenli ödeme seçenekleri ve kişisel verilerin gizliliği kanunu kapsamında tüm önlemleri alarak faaliyet yürütür.

Profesyonel kargo şirketleri ile çalışır

Pırlantanın ve takı tasarımından ne kadar önemli olduğunun bilincinde olarak faaliyet yürüten Ariş Pırlanta bu anlamda internet sitesi üzerinden alışveriş yapan müşterilerine güvenli bir şekilde hizmet sunmaya gayret gösterir. O yüzden de %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışmasından bir gereği olarak ülkemizde profesyonel anlamda güvenli faaliyet yürüten en uzman kargo şirketleri ile paylaş olarak hareket eder. Yapılan araştırmalar neticesinde Türkiye'de ve dünyada pırlanta satışının özellikle koronavirüs pandemi süreci ile birlikte internet platformlarına taşındığını ortaya koymuştur. Sektörde ilk kez bu adımları atan ve rakiplerine öncülük eden Ariş Pırlanta alanında hızlı bir biçimde yol almaya devam etmektedir. Kuruluş aynı zamanda yapmış olduğu başarılı çalışmaları ile ülkemiz ekonomisine de katma değer sağlayarak bu anlamda faydalı çalışmalara imza atar.