EĞİTİM
Giriş Tarihi : 28-10-2021 16:11   Güncelleme : 28-10-2021 16:11

Technical University of America Eğitim Sistemine Damgasını Vurdu

Dünya üzerinde eğitim ve öğretim sisteminin yapısı değişti. Bu anlamda ileriyi görerek modern çağın gerekliliklerine bünyesinde entegre eden kuruluşlar eğitim ve öğretimde çığır açmaya başladı.

Technical University of America Eğitim Sistemine Damgasını Vurdu

Dünya üzerinde eğitim ve öğretim sisteminin yapısı değişti. Bu anlamda ileriyi görerek modern çağın gerekliliklerine bünyesinde entegre eden kuruluşlar eğitim ve öğretimde çığır açmaya başladı. Bu kuruluşlardan biri de Amerika Birleşik Devletleri merkezli olarak online üniversite eğitimi konusunda öğrencilerine destek sunan Technical University Of America oldu. 2020-2021 eğitim öğretim yılı itibariyle kuruluş binlerce öğrenciyi hayallerine kavuşturmanın haklı bir gururunu yaşadı.

Technical University Of America geliştirdiği yeni eğitim ve öğretim taktiği ve tekniği sayesinde bireylerin yer ve zaman gibi olanaklarını değiştirmeden kendi ülkelerinde çalışma koşullarına devam ederek yeni üniversitelerden mezun olabilmenin önünü açtı. Eğitim kurumu bu yenilikler sayesinde Türkiye'de ve dünyada birçok üniversiteye de ilham kaynağı oldu.

Ön lisans, lisans ve yüksek lisans programları ile bireylerin Amerika Birleşik Devletleri'ne ait bir diploma edinme hayallerini gerçeğe dönüştürdü. Lisans uygulamalarında bilgisayar veri mühendisliği ve tasarım gibi dijital dünyalara ilişkin bölümlerin yanı sıra beslenme psikoloji işletme gibi alanlardan da mezun olma imkanı verdi.

Technical University Of America günümüzde binlerce öğrencinin tercihi olmayı kısa süre içerisinde başardı. Kuruluş ilerleyen günlerde birçok ülkede binlerce öğrenciye ulaşarak eğitim öğretim sisteminin daha kolay yaratıcı ve Çağdaş bir düzeye çevrilmesini hedefliyor. Bu sayede Technical University Of America her daim kendini yenileyen ve son derece inovatif olan bir yaklaşım benimsiyor.

Website: http://www.tuamerica.university/