GÜNDEM
Giriş Tarihi : 01-11-2021 12:16   Güncelleme : 01-11-2021 12:16

Endüstriyel Elektrik Süpürgesi Nedir?

Profesyonel süpürge modellerin arasına giren endüstriyel elektrikli süpürgeler; çok fazla toz, kir, çöp, atık çekmek için kullanılmaktadır.

Endüstriyel Elektrik Süpürgesi Nedir?

Endüstriyel süpürge, normal süpürge modellerine göre daha güçlü ve özelliklileri daha çok olan makinelerdir. Genel olarak sanayide kullanıma yönelik olarak tasarlanmışlardır bu süpürge modelleri hem yüksek çalışma kapasitesi hem de dayanıklı yapısı ile dikkat çekmektedir.

Profesyonel süpürge modellerin arasına giren endüstriyel elektrikli süpürgeler; çok fazla toz, kir, çöp, atık çekmek için kullanılmaktadır. Bu yüzden de süpürge alırken yüksek çekiş gücüne dikkat etmeniz gerekmektedir. Aynı zamanda endüstriyel süpürgenin kapasitesine de önem vermeniz fayda vardır. 'Sanayi Tipi Süpürge Tercihinde ''Türkiye Piyasasında genellikle 3 motorlu Çelik Kazanlı Sanayi Tipi Süpürge tercih edilmektedir. Endüstriyel alanlarda kullanılan Süpürgeler Sanayi diye adlandırılır. Uzun süreli ve sorunsuzca çalışmasını sağlar.

Hortum çapı Ev Tipi Süpürgeye nazaran daha çok geniştir. Genellikle 38 lik Hortum Kullanılır Sorunsuzdur, Ev tipi süpürgelere nazaran daha uzun süreli ve sorunsuzca çalışır220 volt 50 Hz monofaze elektrikle çalışır Islak ve Kuru özelliklere bulundurur. Ev Tipi Süpürge sanayi Tipi Süpürgeye nazaran daha düşük emiş gücüne sahiptir. Ev Tipi Süpürgelerin vakum motorları tek fanlıdır, Oysaki Sanayi Tipi Süpürgelerde vakum Motorları Çift Fanlıdan yapılmak dadır.