GÜNDEM
Giriş Tarihi : 01-11-2021 12:18   Güncelleme : 01-11-2021 12:18

Etiket Baskı Nasıl Yapılır?

Etiket baskı, çoğunlukla reklam amacıyla üretilir ve etiketlerin üzerinde, ürünün üretiliş tarihi, firmaya ait iletişim bilgilerinin yer aldığı materyaldir.

 Etiket Baskı Nasıl Yapılır?

Etiket baskı, çoğunlukla reklam amacıyla üretilir ve etiketlerin üzerinde, ürünün üretiliş tarihi, firmaya ait iletişim bilgilerinin yer aldığı materyaldir. Etiket baskı sayesinde büyük bir tanıtımı yapabilir, müşteri portföyünüzü bir şekilde geliştirebiliriz.

Kendi içerisinde barkodlu, kapatıcı, ve şeffaf, fiyat etiketi olmak üzere birçok kategoriye ayrılan etiket baskıları, verilmek istenen bilgiye ve Kesim çizgilerinin çok dikkatli takip edilmesi ve taşırma yapılmaması etiket baskıda dikkat edilmesi gerekir. Bu durum, etiket baskıda kesim yapıldıktan sonra görünüşün bozulmaması, bazı bilgilerin yok olmaması için çok önem taşır.

Üretime geçilmesi için kağıt yapışkanın üzerine aktarımı ve hızlı baskı aşamasına başlanmalıdır. Kesim çizgilerinin çok dikkatli takip edilmesi ve taşırma yapılmaması etiket baskıda dikkat edilmesi gerekir. Bu durum, etiket baskıda kesim yapıldıktan sonra görünüşün bozulmaması, bazı bilgilerin yok olmaması için çok önem taşır. Üretime geçilmesi için kağıt yapışkanın üzerine aktarımı hızlıca baskı aşamasını başlattırır. Etiket üreticileri baskıda, öncelikle kalıp pozlanarak tasarım elde edilmektedir. Etiket baskının dış etkenlerden etkilenmemesi, için korunmasını ve muhafaza edilmesini sağlayıp, tasarımı kurmak açısından bu gerekli