DÜNYA
Giriş Tarihi : 01-11-2021 14:29   Güncelleme : 01-11-2021 14:29

Nobu İstanbul, dünyaca ünlü isimlerin uğrak noktası oldu

Japon mutfağının dünyaca ünlü temsilcisi Nobu İstanbul, açıldığı tarihten itibaren Victoria’s Secret meleklerinden dünya jet-sosyetesine kadar birçok ismin buluşma noktası oldu.

Nobu İstanbul, dünyaca ünlü isimlerin uğrak noktası oldu

Japon mutfağının dünyaca ünlü temsilcisi Nobu İstanbul, açıldığı tarihten itibaren Victoria’s Secret meleklerinden dünya jet-sosyetesine kadar birçok ismin buluşma noktası oldu. Temmuz ayında misafirlerine kapılarını açan Nobu İstanbul’a Candice Swanepoel ve Mohamed Hadid’in ardından Stella Maxwell, Jonathan Cheban, Jordan Barrett, Josephine Skriver, Sofia Resing, Michelle Salas, Renata Notni, Diego Boneta ve Maja Malnar gibi dünyanın dört bir yanından ünlü isimler gelerek restoranı deneyimledi.

 

New York’tan dünyaya yayılan efsanevi Nobu, İstanbul’daki açılışının ardından yaz boyunca ünlü isimlerin gözde mekânı haline geldi. Victoria’s Secret meleklerinden Candice Swanepoel, Stella Maxwell ve Josephine Skriver, dünyaca ünlü model kardeşler Gigi ve Bella Hadid’in babası Mohamed Hadid, Kim Kardashian’ın en yakın arkadaşı Jonathan Cheban (Foodgod), Kate Moss’un ajansına bağlı çalışan ünlü model Jordan Barrett, Güney Amerika’nın en ünlü şarkıcı ve besteci Luis Miguel’in kızı Michelle Salas, ilk kez Türkiye’yi ziyaret eden Brezilyalı model Sofia Resing, Meksikalı ünlü model ve oyuncu Renata Notni ile Meksikalı ünlü şarkıcı ve aktör Diego Boneta yanı sıra Slovenyalı sosyal medya fenomeni Maja Malnar Nobu İstanbul’u deneyimleyen isimler arasında yer aldı.

 

Nobu İstanbul, uluslararası arenada büyük ilgi görerek Türkiye ve İstanbul’u açılışıyla ön plana çıkardı. Aynı zamanda Nobu’ya gelen isimler şehrin gözdesi The Ritz-Carlton, Istanbul’da da konaklama fırsatı buldu. Büyüleyici İstanbul Boğazı manzarasıyla Nobu İstanbul’da eşsiz bir deneyim yaşayan ünlü isimler yemek öncesi otelin yeni terası The Roof’un da keyfini çıkardı. Açıldığı günden bu yana Türkiye ve İstanbul’dan oldukça sık söz ettiren Nobu İstanbul, benzersiz bir deneyim yaşatarak dünyaca ünlü isimlerin akınına uğramaya devam edecek.