MAGAZİN
Giriş Tarihi : 30-10-2021 16:40   Güncelleme : 30-10-2021 16:40

Sosyal Medya Fenomeni Cioman Kimdir?

Cioman bir Tiktok fenomedir. Gerçek adı ise Cihan Emre Erdoğan olarak bilinir. Kendisi Tiktok platformunda videolar üreten bir fenomen olarak ön plana çıkıyor.

Sosyal Medya Fenomeni Cioman Kimdir?

Cioman bir Tiktok fenomedir. Gerçek adı ise Cihan Emre Erdoğan olarak bilinir. Kendisi Tiktok platformunda videolar üreten bir fenomen olarak ön plana çıkıyor. Oldukça geniş bir takipçi kitlesine sahiptir. Ünlü fenomen 5 Ocak 1998 tarihinde doğmuştur. Doğum yeri ise Adana’dır. Tiktok üzerinde yaptığı paylaşımlar ile çok geniş bir kitleye ulaşmayı başarmıştır. Bunların yanı sıra kendisine ait olan iki adet de şarkısı vardır.

Şarkılarının ismi ‘Duramam’ ve ‘Yak Beni’ şeklindedir. Bunlardan sonra ise ‘Zorda’ isimli bir şarkı daha çıkarmıştır. Zorda şarkısını Ağustos 2021 yılında takipçileri ile paylaşmıştır. Çok kısa sürede bir milyondan daha fazla izlenen şarkı büyük beğeni toplamıştır. Kimdir kim sitesinden fenomene ait daha fazla şey öğrenebilirsiniz.

Cioman Sosyal Medya Hesapları

Ünlü Tiktok fenomeni Instagram hesabını aktif olarak kullanır. Instagram’da 435 binden daha fazla takipçiye sahiptir. Cioman kullanıcı adı ile hesabı görebilirsiniz. Aynı zamanda popüler olmasını sağlayan Tiktok’a düzenli olarak içerik üretmeye devam ediyor. Buradaki kullanıcı adı Cioman şeklindedir.

Aynı zamanda 108 bin abonesi olan bir de Youtube kanalı bulunuyor. Kendisine ait olan sosyal medya hesapları bunlardır. Fiziksel özellikleri ise şu şekilde gösterilebilir. 1.88 boyunda 80 kilo bir bireydir. Burcu ise oğlaktır. Kimdir kim internet sitesini ziyaret ederek kendisi hakkında daha fazla bilgi edinebilir ve ünlü Tiktok fenomenini daha iyi tanıyabilirsiniz.

Kaynak: https://www.kimdirkim.com/cioman-kimdir-kac-yasinda-nereli.html