GÜNCEL
Giriş Tarihi : 03-11-2021 14:26   Güncelleme : 05-11-2021 14:36

Düzce’nin En Güvenilen Haber Sitesi

Dijital platformun gelişmesi ile habercilikte pek çok alanda gelişim göstermiştir. Önceleri belirli birkaç kanaldan veya gazeteden aldığımız haberler şimdilerde pek çok sayıya ulaşmıştır.

Düzce’nin En Güvenilen Haber Sitesi

Dijital platformun gelişmesi ile habercilikte pek çok alanda gelişim göstermiştir. Önceleri belirli birkaç kanaldan veya gazeteden aldığımız haberler şimdilerde pek çok sayıya ulaşmıştır. Ne yazık ki hepsi doğru haber olmamakla birlikte, çarpıtma oranları ve abartılı olmaları okuyucu çekmek adına yüksektir. Düzce haber ‘de şüphe duyulan veya sorgulanan habercilik sistemi mevcut değildir. Olduğu gibi olduğu şekilde okuyucularına aktarır. Gerçek olaylardan haberdar olmasını sağlar. Haber Düzce ‘de Düzce ve ilçelerinden, ülkenin gündeminden ve dünyadaki gelişmelerden haberdar olabilirsiniz. Bunların yanı sıra;

  • Siyaset
  • Ekonomi
  • Sağlık
  • Spor
  • Magazin
  • Eğitim

Gibi pek çok haber konularına ulaşabilir, her alandan bilgi sahibi olabilirsiniz. Düzce haberleri yanı sıra; emlak, eleman, taşıt ve diğer ilanlara ulaşabilirsiniz. Yalnızca web sitesi değil, mobil uygulama üzerinden de haberlere erişebilirsiniz. Dilediğiniz gazete manşetlerini okuyabilir, son haberlerden anında haberdar olabilirsiniz.

Düzce Haberleri

Fotoğraf ve video galerisinden haberlerin görsellerine ulaşabilirsiniz. Düzce Hür Haber, halkı doğru bilgilendirmeyi hedef edinmiş bu yolda başarılı şekilde ilerlemektedir. En çok okunan haberler başlığı altında günlük, haftalık ve aylık haberlere erişim sağlayabilirsiniz.

Hür Haber adı ile 22/04/2021 Tarihinde 5187 Sayılı Basın Kanunu gereğince süreli yayın gazete çıkarma resmiyetini de almıştır. İletişim kanalından dilerseniz iletişime geçebilir öneride bulunabilirsiniz. Doğru haberi doğru yerden almak için Düzce Haber’i sosyal medya kanalları da olmak üzere her yerden takip edebilirsiniz.