TEKNOLOJİ
Giriş Tarihi : 08-11-2021 12:34   Güncelleme : 08-11-2021 12:34

Yılın Teknoloji Girişimcisi Berk Ündeğer Oldu

Türkiye’nin en çok okunan lüks & yaşam dergisi Gentleman’ın gelenekselleşen ödül töreninde 2021 yılı ödülleri sahiplerini buldu. 32 dalda ödüllerin verildiği törende, Infinidium Technologies CEO’su Berk Ündeğer “Yılın Teknoloji Girişimcisi Ödülü”nün sahibi oldu.

Yılın Teknoloji Girişimcisi Berk Ündeğer Oldu

İtalya’nın ünlü yayın grubu Classi Editori çatısı altında doğan, İspanya ve Belçika’nın ardından dünyada yayınlanmaya başlayan dördüncü ülke edisyonu olan Gentleman Türkiye’nin her yıl geleneksel olarak düzenlenen balosu “Yılın Gentleman”larını bu yıl da bir araya getirdi. 2 Kasım 2021 Salı gecesi Swissotel The Bosphorus’ta gerçekleşen törende 2021 yılının “Gentleman”larına ödülleri takdim edildi. 

 

Pek çok seçkin davetlinin katıldığı muhteşem gecede Gentleman Dergisi’ne kapak olmuş iş adamlarının yanı sıra iş dünyasının önde gelen birçok ismi de yer aldı. 32 farklı dalda ödülün verildiği gecede bir ödül de Infinidium Technologies’e gitti. 2021 yılı ödül töreninde “Yılın Teknoloji Girişimcisi Ödülü”nün sahibi Infinidium Technologies CEO’su Berk Ündeğer oldu.

 

Infinidium Technologies Hakkında: 

Infinidium Technologies, teknoloji dünyasının ve gelişen kentlerin değişken dinamiğini doğru tespit eden, müşteri ihtiyaçlarına uygun, dinamik ve geleceği belirleyen teknolojik ürünler geliştiren bir markadır. Kentsel hareketliliğin sürdürülebilir bir gelecek için bugün değişmesi gerektiğine inanan Infinidium Technologies; yazılım, donanım, güvenlik, elektronik haberleşme, ulaşım, toplu ulaşım, çevre atık yönetimi, lojistik, akıllı şehircilik, yeni nesil tarım, sanal zekâ teknolojileri ile tamamen yerli sermaye ile yoluna emin adımlarla devam etmektedir. Birçok başarılı projeye imza atmış ekibiyle, müşteri memnuniyetini ön planda tutan politikası ile tüm bilgi, tecrübe ve referans birikimiyle Infinidium Technologies, teknoloji sektöründe yaptığı yeniliklerle adından söz ettirmektedir.