GÜNDEM
Giriş Tarihi : 08-11-2021 17:38   Güncelleme : 08-11-2021 17:38

Gama Mekatronik Sektörün Öncüleri Arasında Yer Alıyor

Gama Mekatronik kurulduğu günden bu yana %100 müşteri memnuniyeti odaklı bir çalışma prensibi sergileyen ve bu yönüyle de ülkemizdeki sanayi sektöründe birçok kuruluşun tercih ettiği lider firmalar arasında yer alıyor.

Gama Mekatronik Sektörün Öncüleri Arasında Yer Alıyor

 

Gama Mekatronik kurulduğu günden bu yana %100 müşteri memnuniyeti odaklı bir çalışma prensibi sergileyen ve bu yönüyle de ülkemizdeki sanayi sektöründe birçok kuruluşun tercih ettiği lider firmalar arasında yer alıyor. Firma geçmişten günümüze yapılmış olan birçok fuarda olduğu gibi Avrasya Cam Fuarı'na da damgasını vurmuş bulunuyor. Gama Mekatronik ülkemizde 20 yılı aşkındır ahşap işleme mermer işleme metal model işleme 4 eksen ve 5 eksen ahşap torna makineleri ve cam işleme makineleri üreten öncü bir kuruluş olarak karşımıza çıkıyor. Yapmış olduğu ileriye dönük faaliyetleri neticesinde son teknolojik ekipmanlar üretmesi ile ülkemizin sanayi ve endüstri sektörüne büyük katkılar sunuyor.

Öte yandan Gama Mekatronik, fuarda üretim sanayi ve endüstri sektöründe faaliyet yürüten yerli ve yabancı birçok katılımcının büyük ilgisini çekiyor. Sadece standart makineleri değil müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerine göre onların diledikleri çeşit de makine üretimini gerçekleştiren Gama Mekatronik ülkemizin yüzünü güldüren ve katma değer oluşturan önemli kuruluşlar arasında yer alıyor. Bünyesinde son derece profesyonel mühendisleri barındıran Gama Mekatronik yapmış olduğu çalışmalarla hem fuarda hem de sektör içerisinde büyük göz dolduruyor. 6 Kasım'da sona erecek Avrasya Cam Fuarı etkinliklerinde en çok dikkat çeken ve en çok ilgi toplayan stantlar arasında yer alıyor. Gama Mekatronik ürün ve hizmet hacmini sürekli olarak geliştirerek bu alanda dünyanın en iyi markaları arasında yer almayı hedefliyor.

http://gamamekatronik.com/