GÜNCEL
Giriş Tarihi : 08-11-2021 15:16   Güncelleme : 12-11-2021 15:16

Renkli Karton Bardaklar

Hızlı tüketimin yaygınlaşmasından dolayı sektörde hizmet sunan Motto Cup, genç ve aktif ekibi ile deneyimlerini de katarak, kaliteli hammaddelerle üst teknoloji cihazlarıyla karton ve plastik bardak üretimini sağlamaktadır.

Renkli Karton Bardaklar

Hızlı tüketimin yaygınlaşmasından dolayı sektörde hizmet sunan Motto Cup, genç ve aktif ekibi ile deneyimlerini de katarak, kaliteli hammaddelerle üst  teknoloji cihazlarıyla karton ve plastik bardak üretimini sağlamaktadır. Karton bardak çeşitleri tek duvarlı ve çift duvarlı olmak üzere iki çeşittedir. Firmanın adını ya da logosunu bardaklar üzerine bastırabilir dilerseniz de baskısız olarak sipariş verebilirsiniz. Görsel açıdan oldukça tutulan baskılı karton bardak tercihleri fonksiyonel açıdan da avantajlar sağlamaktadır. Kağıt bardak üreticileri uygun maliyetle cafe ve restorantlara ürünlerin satışını sağlamaktadır. Al götür, self servis alanlarında tek kullanımlık olması ile tercih edilen tek ürünlerdir.

Tek Kullanımlık Avantajlı Ürün Seçeneği

Tek kullanımlık ürünlerin yeri gün geçtikçe yaşamda daha önemli yer edinmektedir. Tek seferlik kullanım özelliği hijyenik açıdan tüketicilere güven sağlamaktadır. Hızlı ve rahat yaşam çözümleri, zamandan tasarruf etmek adına oldukça avantajlıdır. Geri dönüşüm konusunda da çevresel alanda olumlu etkileri vardır, doğaya çabuk karışmaktadır. Fonksiyonel olarak içeceğin ısısını dengede tutma konusunda etkilidir. Pek çok işletme bu ürünleri tercih etmektedir.

Motto Cup, tek kullanımlık ürünler içerisinde plastik ve karton bardaklar dışında;

  • Pipet
  • Sleeve Ceket
  • Kapak
  • Islak Mendil
  • Dondurma Kasesi
  • Çorba Kasesi

Gibi ürünlerinde üretimini sağlamaktadır. Sektörde çözüm ortaklığını koruyarak başarılarına başarı katmaktadır. Tüm ürünlerden haberdar olmak için web sitesini inceleyebilir. Fiyatları için iletişime geçebilirsiniz.