GÜNCEL
Giriş Tarihi : 12-11-2021 12:11   Güncelleme : 13-11-2021 12:12

Bobinaj ustası ne iş yapar?

Bobinaj kelimesi genel anlamda ülkemize Fransızcadan yerleşmiş olan bir kelimedir. Türk Dil Kurumu'nun Sözlüğünde bobinaj kelimesi bir fiil mi veya mıknatıslı kuşağı bir makaradan başka bir makaraya sarmak olarak ifade edilir.

Bobinaj ustası ne iş yapar?

Bobinaj kelimesi genel anlamda ülkemize Fransızcadan yerleşmiş olan bir kelimedir. Türk Dil Kurumu'nun Sözlüğünde bobinaj kelimesi bir fiil mi veya mıknatıslı kuşağı bir makaradan başka bir makaraya sarmak olarak ifade edilir. Bu anlamda bobinaj ustası olarak faaliyet yürüten bireyler motorların içerisinde elektriklerin iletkenliğini sağlayan tellerin sarılması ve motor parçalarının değiştirilmesi işleri ile ilgilenmektedir. Yalçın Bobinaj bünyesinde son derece profesyonel bir bobinaj ustası ekibini barındırmakta ve müşterilerine profesyonel hizmet sunmaktadır. Kuruluş %100 müşteri memnuniyeti odaklı bir çalışma prensibi izlemekte ve bu anlamda ülkemizde elektrikte aksamlarda kullanılan birçok motorun ve bobinaj bakım onarım ve tamir işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Kaliteli müşteri desteği Yalçın Bobinaj ile sizlerle

Yalçın Bobinaj müşterilerini son derece kaliteli bir müşteri desteği de sunmaktadır. Kuruluş ac motor sarımı başta olmak üzere, elektro manyetik bobin sarımı fren ve kavramı bobin sarımı transformatör sarımı kaynak makinesi sarımı alçak gerilim ve orta gerilim kuru tip trafo sarımları olmak üzere birçok işlemi gerçekleştirir. Aynı zamanda dc motor sarımı işlemlerini de profesyonel ekibi ile gerçekleştirmektedir. Yalçın Bobinaj sektör içerisinde kaliteden asla ödün vermeyen bir çalışma prensibi izler. Bu anlamda son derece başarılı çalışmaları ortaya koyar. Ürün ve hizmet kalitesini sürekli olarak geliştirmeyi hedefleyen kurulur son teknolojik ekipmanları kullanarak hizmet vermektedir.