SPOR
Giriş Tarihi : 15-11-2021 10:41   Güncelleme : 15-11-2021 10:41

Aston Villa ile Yeni Sözleşme

Birmingham'da kurulmuş olan Aston Villa, Premier League'de mücadele etmektedir. İngiliz futbol kulübü olan Aston Villa geçtiğimiz günlerde yeni bir sözleşme imzaladı.

Aston Villa ile Yeni Sözleşme

 

 

Birmingham'da kurulmuş olan Aston Villa, Premier League'de mücadele etmektedir. İngiliz futbol kulübü olan Aston Villa geçtiğimiz günlerde yeni bir sözleşme imzaladı. Yeni bir teknik direktörle anlaşma imzalayan İngiliz futbol kulübü Aston Villa, basın toplantısında imzaları attı. bahis

Yeni Tekni Direktör ile Anlaşma İmzalandı 

İngiltere Premiere Lig takımlarından olan Aston Villa, geçtiğimiz günlerde İskoçya ligi takımlarında görev almış en son Rangers'ın başında olan Steven Gerrard ile anlaşma imzladı. Steven Gerrard'ı teknik direktörlüğe getiren Aston Villa, basın toplantısı aracılığıyla takımakatılan yeni kanı böyle duyurdu. 

Eski Futbolcu Yeni Teknik Direktör

Eski İngiliz futbolcu Steven Gerrard, futbolculuk kariyerinin bir döneminde İngiltere Premier League kulübü içeriisndeki Liverpool takımında forma giymiştir. Aynı zamanda takımda da kaptanlık yapmıştır. Futbolculuk kariyerinden sonra teknik direktörlüğe soyunan Steven Gerrard, Aston Villa ile anlaşma imzalamıştır.

Bir Liverpool efsanesi olan 41 yaşındaki teknik direktör, Aston Villa ile basın toplantısı aracılığıyla anlaşma imzalamıştır. Steven Gerrard yapmış olduğu açıklamada "Aston Villa, İngiliz futbolunda başarılı bir geçmişe ve zengin bir geleneğe sahip bir kulüp, bu anlaşmadan dolayı gurur duyuyorum. Diye belirtti.

Bana böyle ikonik bir futbol kulübünü yönetme fırsatı verdikleri için Rangers'a şükranlarımı sunmak istiyorum. Her zaman kalbimde olacaklar." sözlerine yer verdi. Teknik direktörlüğünü yaptığı eski takımına sevgilerini sunan Gerrard, Aston Villa'ya gelmekten mutlu olduğunu da dile getirmekten çekinmedi.