GÜNCEL
Giriş Tarihi : 11-11-2021 19:26   Güncelleme : 11-11-2021 19:26

Kablosuz Projeksiyon Cihazları

Projeksiyon cihazları özellikle son dönemlerde meydana gelen teknolojik değişimlerle birlikte kendini geliştirmiştir.

Kablosuz Projeksiyon Cihazları

Projeksiyon cihazları özellikle son dönemlerde meydana gelen teknolojik değişimlerle birlikte kendini geliştirmiştir. Çeşitli markaların satışını gerçekleştirdiği farklı modellerde projeksiyon cihazları bulunmaktadır. İçlerinde en çok revaç gösterilen model ise kablosuz projeksiyon modelleridir. Herhangi bir kabloya ihtiyaç duymadan, Wi-fi üzerinden bağlantı kurabileceğiniz cihazlar vardır. Bu projeksiyon cihazları sayesinde akıllı cihazlarınızı dahi projeksiyona kolayca yansıtabilirsiniz.

Çeşitli sektörlerde kullanıma açık olan projeksiyon cihazı, özellikle kablosuz modeliyle dikkat çekmektedir. Epson projeksiyon modelleri bünyesinde de kablosuz ve miracast modelde bir ürün alabilirsiniz. Projeksiyon sitesinin satışını gerçekleştirdiği bu ürün kategorisinde bulunan birçok cihazı inceleyebilirsiniz. Aynı zamanda dilerseniz online olarak siteden istediğiniz ürün siparişini de oluşturabilirsiniz.

Kablosuz Wi-fi Miracast Projektörleri

Akıllı mobil cihazlarınızı, akıllı tabletlerinizi veya bilgisayar ve televizyonlarınızı kablosuz olarak projektöre yansıtabilirsiniz. Bu özellikleri bünyesinde bulunduran kablosuz Wifi ve Miracast projektörleri bir hayli ilgi görmektedir. Üstelik uygun fiyatlandırmalar sayesinde siz de dilediğiniz projeksiyon cihazı siparişini verebilirsiniz.

Aşağıda sizlere maddeler halinde kablosuz özellikte olan projeksiyon cihazlarından bazılarını sıraladık. Belirttiğimiz modellerden birini tercih ederek keyifli ve kaliteli zaman geçirmeye başlayabilirsiniz. Dilerseniz bu ürünleri iş veya eğitim sürecinde de kullanabilmeniz mümkündür.

  • EPSON EH-TW750 Projeksiyon Cihazı
  • EPSON EH-TW750 KAMPANYA (240x200cm Motorlu Perde + Askı Hediyeli)
  • EPSON EB-1780W HD Taşınabilir Projeksiyon Cihazı
  • EPSON EB-FH52 Full HD Kablosuz Projeksiyon Cihazı

Belirttiğimiz ürünler hakkında daha detaylı bilgilere erişmek için Projeksiyon sitesine göz atabilirsiniz.