GÜNCEL
Giriş Tarihi : 19-11-2021 10:48   Güncelleme : 19-11-2021 10:48

Polipiyer sektöründe lider

2011 yılından bu yana Başkent Ankara'da büyük bir sahada hizmet veren Polipiyer sektöründe lider konumda yer almaktadır.

Polipiyer sektöründe lider

2011 yılından bu yana Başkent Ankara'da büyük bir sahada hizmet veren Polipiyer sektöründe lider konumda yer almaktadır. Bu başarısını sektöründe geniş bir üretim alanına sahip olmasına borçludur. Polipiyer %100 müşteri memnuniyeti odaklı bir çalışma prensibi sergilemekte ve bu başarısından dolayı dünyanın dört bir tarafındaki kuruluşlar tarafından da tercih edilmektedir. Firma ülkemizde başta duvar çıtası olmak üzere birçok ürün ve hizmeti sunarken aynı zamanda dünyadaki ülkelere de ürün ve hizmetlerinden ihracatında gerçekleştirmektedir.

Poliüretan duvar çıtası nedir?

Duvar çıtası dekorasyonunda en çok kullanılan ürünler arasında yer almaktadır. Duvar çıtası çeşitleri genellikle evlerde ve iş yerlerinde kullanılmaktadır. Poliüretan genel anlamda bağlantıları ile birleştirilen organik üniteler zincirinden oluşan bir maddedir. Poliüretan duvar çıtası kullanım şekli ve randıman alınması bakımından son derece uzun ömürlüdür. Buçukta çeşidi suya karşı oldukça dayanıklıdır.

Duvar çıtası özellikle iç mimarlar tarafından sıklıkla tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Polipiyer sayesinde farklı duvar çıtası modelleri ile poliüretan çıta temin edebilmek mümkündür. Aynı zamanda poliüretan duvar çıtaları hem esnek hem de hafiftir. İnşaat sektöründe bu anlamda çeşitli motifler ve dekorasyon çalışmaları yapmak maksadıyla da kullanılmaktadır. Onarımı ve montaj aşaması da oldukça kolay olan poliüretan duvar çıtası çeşitleri iç dekorasyonda olduğu kadar süsleme alanında da kullanılmaktadır.