GÜNCEL
Giriş Tarihi : 22-11-2021 16:57   Güncelleme : 22-11-2021 16:57

Savaş Granit Mermer müşteri memnuniyeti odaklı bir çalışma izliyor

Savaş Granit Mermer kurulduğu günden bu yana iç mimari ve mekan tasarımlarının vazgeçilmezi olan mermer seçeneklerini müşterileri ile buluşturuyor.

Savaş Granit Mermer müşteri memnuniyeti odaklı bir çalışma izliyor

Savaş Granit Mermer kurulduğu günden bu yana iç mimari ve mekan tasarımlarının vazgeçilmezi olan mermer seçeneklerini müşterileri ile buluşturuyor. Başta Bianco carrara mermer olmak üzere İtalyan mermerlerinin seçkin örneklerini kuruluşun ürün yelpazesi içerisinde bulmak mümkün. Bianco Carrara Mermer beyaz mermerler içerisinde en kaliteli ürünler arasında yer alıyor. Bu Mermer beyaz renk yoğunluğu onun üzerinde gri damarların yer aldığı bir mermer çeşidi olarak biliniyor. Kırılganlığı oldukça az olan bu mermer çeşidi projelerin ana döşeme taşı olarak kullanılan önemli malzemeler arasında yer alıyor. Kendine ait değişik çeşitleri bulunan bu mermer yapısı İtalyan doğal taş sektörü içerisinde uzun yıllardır çalışılan bir malzeme olarak biliniyor. Savaş Granit Mermer dünyanın en başarılı mermer çeşitleri arasında yer alan bu ürünü uygun fiyatlarla müşterilerine buluşturuyor. Beyaz mermer kategorisinde dünyanın birçok yerinde tercih edilen bu mermer çeşidi iç mekan tasarımlarının birçok alanında yoğun olarak kullanılıyor.

Bianco carrara mermer neden önemlidir?

Bianco carrara mermer, dünya üzerindeki en kaliteli mermerlerden biri olarak ifade edilmektedir. Adeta bir sanat eserini andıran bu değerli maden bloklar halinde çıkartılmak da ve mermer levhalar haline dönüştürülerek kullanılmaktadır. Beyaz üzerindeki gri bulutlu yapısı ile son derece modern ve kendine özgü bir prestij kazandırmaktadır. Oldukça dayanıklı ve oldukça estetik bir görünüme sahiptir. Öte yandan Calacatta mermer çeşitleri de son derece tercih edilen ürünler arasındadır.