GÜNCEL
Giriş Tarihi : 24-11-2021 17:18   Güncelleme : 24-11-2021 17:18

TAG yazılım sektörünün öncüsü

TAG yazılım kurulduğu günden bu yana profesyonel hizmetleri ile sektörünün öncüsü olmuştur. Firma tüm müşterilerine kurumsal hizmetler ve Dijital çözümler üretmektedir.

TAG yazılım sektörünün öncüsü

TAG yazılım kurulduğu günden bu yana profesyonel hizmetleri ile sektörünün öncüsü olmuştur. Firma tüm müşterilerine kurumsal hizmetler ve Dijital çözümler üretmektedir. İnteraktif web uygulamaları ile de son derece beğenilen firma aynı zamanda yan kuruluş olarak matbaa hizmetleri de vermektedir. Kısaca TAG yazılım, müşterilerinin her türlü kurumsal işlemlerine matbaa tasarımı yazılım işlemlerine gerçekleştiren öncü kuruluştur. Firma web tasarım hizmetleri esnasında mesafeli satış sözleşmesi yani woocommerce mesafeli satış sözleşmesi eklenti detaylarını da yerleştirir. Bu sayede Gümrük ve Ticaret Bakanlığı'nın yasal olarak e-ticaret platformlarında bulundurmasına zorunlu hale getirdiği bu resmi prosedürde yerine getirilmiş olur.

TAG yazılım profesyoneldir

TAG yazılım müşterilerine son derece profesyonel bir biçimde hizmet sunmaktadır. Başta woocommerce mesafeli satış sözleşmesi eklenti hizmetleri olmak üzere bir e-ticaret platformunda mutlaka olması gereken bütün iş ve işlemleri gerçekleştirilir. Bilindiği gibi e-ticaret özellikle de koronavirüs pandemi sürecinde yoğunluk kazanan ve gelecekte bireylerin birçok işlemi gerçekleştireceği bir argüman haline gelmiştir. Dolayısıyla internet üzerinden satış yapmak oldukça popülerdir. Ticari hayatta var olmak isteyen birçok kuruluşun e-ticaret platformlarına kısa süre içerisinde girmiş olmaları gerekir. İşte firma e-ticaret platformlarına giriş yapmak isteyen kuruluşlar adı dijital çözümler üretmektedir. Web tasarımının yanı sıra kurumsal marka yönetimi arama motoru optimizasyonu ve e-ticaret Sitesi oluşturma konusunda uzmandır. TAG yazılım sektöründe başarılı çalışmaları ile öncülük etmektedir