TEKNOLOJİ
Giriş Tarihi : 23-11-2021 10:15   Güncelleme : 23-11-2021 10:15

Air Hobi Kalitesi ile Bilinir

Ülkemizde drone çekimi ve satışı deyince ilk akla gelen kuruluşlardan birisi Air Hobi'dir. Firma bünyesinde son derece profesyonel bir ekibi istihdam etmektedir.

Air Hobi Kalitesi ile Bilinir

Ülkemizde drone çekimi ve satışı deyince ilk akla gelen kuruluşlardan birisi Air Hobi'dir. Firma bünyesinde son derece profesyonel bir ekibi istihdam etmektedir. Bu ekip Bir spor olarak ya da görüntülenme malzemesi olarak kullanılacak olan dronların en kalitelilerini ülkemizde vatandaşlara sunmaya çalışır. Air Hobi, Türkiye'de ve dünyada drone alanında yapılan yenilikleri yakından takip ederek kuruluşun bünyesine hızlı bir biçimde entegre etmektedir. Özellikle Konya drone çekimi deyince ilk akla gelen firmalardan biri olmayı başarmıştır. Hem spor amacıyla hem festivallerde hem de görüntülenme maksadıyla kullanılacak olan en kaliteli drone çeşitleri kuruluşun bünyesinde yer almaktadır.

Air Hobi dijital platformlarda

Air Hobi, kurulduğu günden beri muhteşem çalışmalarıyla kaliteli görüntülere imza atarken aynı zamanda dijital platformlarda da varlık göstermeye devam etmektedir. Kendisi için son derece etkin ve verimli bir web sitesini hayata geçiren kurulur buradan satmış olduğu durumlar ve drone fiyatları ile ilgili olarak bilgi veriyor. Son derece güvenli ödeme seçeneklerinin bulunduğu site içerisinde banka hesaplarına ödeme yapmak suretiyle en kaliteli dronları almak mümkün. Öte yandan Air Hobi son derece uygun fiyatlarla hizmet veriyor. Drone çekim fiyatları oldukça uygun ve ekonomik olduğu için de Konya'daki birçok birey tarafından tercih ediliyor. Kuruluşun çekmiş olduğu görüntüler sosyal medyada ve internette milyonlarca kez tıklanan görüntüler arasına girmeyi başarmış durumda.