GÜNCEL
Giriş Tarihi : 27-11-2021 10:40   Güncelleme : 27-11-2021 10:40

Liva Nakliyat Firması Hizmetleri

Nakliyat ve lojistik faaliyetlerine 2016 yılında başlayan Liva Nakliyat, alanında oldukça profesyonel bir hizmet sunmaktadır.

Liva Nakliyat Firması Hizmetleri

Nakliyat ve lojistik faaliyetlerine 2016 yılında başlayan Liva Nakliyat, alanında oldukça profesyonel bir hizmet sunmaktadır. Firma faaliyete geçtiği ilk günden itibaren oldukça büyük kuruluşlar için çalışmalarını sürdürmektedir. Aynı zamanda her açıdan müşteri memnuniyetini sağlayabilmek adına çeşitli şubelerini bulundurmaktadır. Sürekli olarak ihtiyaç duyulan taşımacılık ve depolama hizmetlerini de en iyi şekilde karşılamaktadır. Bu kapsamda firma bünyesinde geniş bir faaliyet zincirine yer vermektedir.

Aşağıda sizlere firmanın müşterilerine sunduğu çalışma alanlarını genel olarak sıraladık. Belirttiğimiz kategorilerde ihtiyacınız olan hizmetlerden rahatlıkla yararlanabilirsiniz. Bunun için firma çalışanlarıyla irtibata geçmeniz yeterli olacaktır.

  • P.O.P. Lojistiği
  • Fuar Lojistiği
  • Kampanya Lojistiği
  • Ofis taşımacılığı
  • Mağaza kurulumu ve Lojistiği
  • Evden eve nakliyat
  • Event Lojistiği
  • Depolama hizmetleri

Liva Nakliyat P.O.P. Lojistiği Faaliyetleri

Firmanın en popüler hizmetlerinden biri olarak P.O.P. Lojistiği fazlasıyla dikkat çekmektedir. Hem firmanın hem de anlaşma sağlanan kurumların satışlarının yükselebilmesi açısından etkili bir hizmettir. Günümüzde birçok farklı sektörde sürekli olarak nakliye sürecine ihtiyaç duyulmaktadır. Bu nedenle de kurumların depolama alanlarının geniş bir yere yayılması önemlidir. Üstelik talep edilen ürünlerin veya siparişlerin de zamanında ulaşabilmesi için geniş depolama alanlarının ve hızlı nakliye hizmetlerinin gerekliliği söz konusudur.

Belirttiğimiz talepleri en iyi şekilde karşılayan Liva Nakliyat, P.O.P. lojistiği hizmetleriyle kurumların verimliliğini arttırmaktadır. Ürünlerin uygun ortamlarda farklı şubelerde depolanmasını sağlamaktadır. Bununla birlikte sipariş edilen ürünlerin nakliyesini ve teminatını da firma üstlenmektedir.