GÜNCEL
Giriş Tarihi : 26-11-2021 09:46   Güncelleme : 26-11-2021 09:46

Lashing Man Firması Hakkında

Lashing Man firması, faaliyete geçtiği ilk günden itibaren müşteri memnuniyeti doğrultusunda çalışmalarını sürdürmektedir.

Lashing Man Firması Hakkında

Lashing Man firması, faaliyete geçtiği ilk günden itibaren müşteri memnuniyeti doğrultusunda çalışmalarını sürdürmektedir. Bu kapsamda da firma bünyesinde alacağınız hizmetlerde herhangi bir problemle karşılaşmazsınız. Üstelik dilerseniz lashing hizmeti veya yük sabitleme hizmetlerinden profesyonel şekilde yararlanabilirsiniz. Özellikle de deniz yolculuklarında bu işlemlerin gerekliliği büyük önem arz etmektedir.

Deniz aşırı yolculuklarda yüklerin sabitlenmesi ve olası bir hasara karşı önlemlerinin alınması gerekmektedir. Bu süreçte de yük sabitleme çalışmalarının gerçekleştirilmesi önemlidir. Yük sabitleme işlemleri firma çalışanları tarafından ustalıkla yapılmaktadır. Böylelikle herhangi bir sallantı durumunda gemideki yüklerde oynama veya devrilme görülmemektedir. Hasarsız şekilde tüm yükler yolculuklarını başarıyla tamamlamaktadır.

Lashing Man Faaliyetleri

Firma bünyesinde çalıştırdığı personelleriyle birlikte oldukça başarılı hizmetlere imza atmaktadır. Özellikle de çeşitli deniz aşırı yolculuklarında yük güvenliğini en iyi şekilde sağlamaktadır. Bunun yanı sıra lashing faaliyetlerini de başarıyla sürdürmektedir. Bu kapsamda firmanın bulunduğu sektörde verdiği hizmetin kalitesi oldukça yüksek bir seviyededir. Siz de Lashing Man faaliyetlerinden yararlanmak için firma çalışanlarıyla irtibata geçebilirsiniz.

Aşağıda sizlere maddeler halinde Lashing Man firmasının müşterilerine sunduğu faaliyetlerini genel olarak belirttik. Sıralamış olduğumuz hizmetlerden yararlanmak için firma çalışanlarıyla iletişim kurabilirsiniz. Ayrıca dilerseniz direkt olarak firmanın online web adresi üzerinden de iletişime geçmeniz mümkündür.

  • Shrink Wrap paketleme
  • Deniz aşırı paketleme
  • Gemi proje lashing
  • Branda ve koruma
  • Konteyner lashing
  • Sandıklama