GÜNDEM
Giriş Tarihi : 29-11-2021 14:57   Güncelleme : 29-11-2021 14:57

Neutrogena ile Sivilce Karşıtı Cilt Bakımı

Her kadın cildinin güzel ve bakımlı görünmesi ister. Ancak çevresel faktörler, genetik faktörler ve beslenme alışkanlıkları gibi daha birçok faktör cildin doğal yapısını bozarak çeşitli cilt problemlerinin oluşmasına zemin hazırlar.

Neutrogena ile Sivilce Karşıtı Cilt Bakımı

 

Her kadın cildinin güzel ve bakımlı görünmesi ister. Ancak çevresel faktörler, genetik faktörler ve beslenme alışkanlıkları gibi daha birçok faktör cildin doğal yapısını bozarak çeşitli cilt problemlerinin oluşmasına zemin hazırlar. Günümüzde en yaygın cilt problemlerinden biri sivilcedir. Sivilceli ve sivilceye eğilimli bir cilt yapınız varsa en önemli ve temel adım olan temizleyici seçimi son derece önem taşır.

 Neutrogena Oil Free Acne Wash, yağlı ve sivilceli ciltler için geliştirilmiştir. Geliştirilmiş formülü ciltteki yağlanmayı kontrol altına alır, siyah nokta ve akne oluşumunu önlemeyi destekler. Neutrogena sivilce karşıtı temizleme jeli cildin yağ ve nem seviyesini dengeler, doğal bir parlaklık kazandırır.

Cilt yapısı ne olursa olsun her cildin neme ihtiyaç duyduğu unutulmamalıdır. Burada en önemli nokta cilt yapısına göre doğru ürün tercihidir. Sivilceye eğilimli ciltler yağsız nemlendirici tercih etmelidir. Neutrogena yağsız nemlendirici krem, hafif jel dokusu sayesinde cildi yağlandırmadan nemlendirir. Antioksidan özelliği sayesinde cilde doğal bir canlılık kazandırır. Neutrogena kullananlar tarafından da tavsiye edilmektedir.

Hydro Boost serisi ile Cildini Neme Doyur!

Sağlıkla ışıldayan bir cilt için olmazsa olmazlardan biri nemlendiricidir. Gün içerisinde cilt birçok çevresel faktöre maruz kalır. Zararlı güneş ışınları, hava kirliliği cildin nem kaybetmesine sebep olur. Nemsiz kalan cilt kurumaya başlar ve yaşlılık belirtisi denilen ciltte çizgi ve kırışıklık oluşumunu hızlandırır. Bu sebeple nemlendirici uygulamak son derece önem taşır. Neutrogena ürünleri arasında yer alan Hydro Boost Water Gel , nemlendirici bakım jeli cildin nem yani su ihtiyacını karşılar. Cildi nemlendirerek doğal yapısını korur. Neutrogena fiyat politikası sayesinde her bütçeye uyum sağlamaktadır.

Sizde tüm Neutrogena ürünlerini Dermokozmetika’dan inceleyebilir, dilediğiniz ürüne fırsatlarla sahip olabilirsiniz.