GÜNCEL
Giriş Tarihi : 29-11-2021 16:57   Güncelleme : 29-11-2021 16:59

PERYÖN İnsana Değer Ödülleri Sahiplerini Buldu

İnsan yönetimi alanında iz bırakan, ilham kaynağı olan ve insana değer veren çalışma ve uygulamaların değerlendirildiği PERYÖN İnsana Değer Ödülleri, 25 Kasım 2021’de düzenlenen ödül töreniyle 13’üncü kez sahiplerini buldu. PERYÖN - Türkiye İnsan Yönetimi Derneği’nin 2008 yılından bu yana aralıksız düzenlediği ödüllere bu yıl 43 kurum, 65 ayrı kategoride başvuruda bulundu.

PERYÖN İnsana Değer Ödülleri Sahiplerini Buldu

Ege Serbest Bölge Kurucu ve İşleticisi A.Ş. (ESBAŞ), Avrupa İnsan Yönetimi Birliği (EAPM) tarafından desteklenen İnsana Değerde Liderlik Büyük Ödülü’nün sahibi oldu. ESBAŞ’ın ödülünü ise Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi Başkanı Doç. Dr. Salim Atay, Uluslararası Çalışma Örgütü (ILO) Türkiye Ofisi Direktörü Numan Özcan ve PERYÖN Yönetim Kurulu Başkanı Buket Çelebiöven’in oluşturduğu özel bir heyet takdim etti. 

26 Kasım 2021, İstanbul;  

Şimdi ve gelecek için daha iyi bir çalışma yaşamına liderlik etmek vizyonu ile faaliyetlerini sürdüren PERYÖN - Türkiye İnsan Yönetimi Derneği’nin insan kaynakları alanındaki; yenilikçi, yaratıcı ve başarılı uygulamaları tanıtmak, örnek teşkil eden çalışmaları sektöre kazandırmak amacıyla düzenlediği PERYÖN İnsana Değer Ödülleri 13’üncü kez sahiplerini buldu. 25 Kasım 2021’de The Seed’de yapılan ve Özlem Gürses’in moderasyonunda gerçekleşen ödül töreninde, Avrupa İnsan Yönetimi Birliği (EAPM) tarafından desteklenen ve aynı zamanda Büyük Ödül olan ‘İnsana Değerde Liderlik Kategorisi’nin finalistleri Ege Serbest Bölge Kurucu ve İşleticisi A.Ş, (ESBAŞ) Sahibinden.com, Şişecam ve Wat Motor oldu. Büyük ödülün kazananı ESBAŞ olurken ödülünü ise Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi Başkanı Doç. Dr. Salim Atay, Uluslararası Çalışma Örgütü (ILO) Türkiye Ofisi Direktörü Numan Özcan ve PERYÖN Yönetim Kurulu Başkanı Buket Çelebiöven’in oluşturduğu özel bir heyetten aldı. 

Avrupa İnsan Yönetimi Birliği’nin tanıdığı ilk ve tek ödül

PERYÖN’ün 32 ülkeyi temsil eden çatı derneği Avrupa İnsan Yönetimi Birliği (EAPM) tarafından tanınan ve desteklenen organizasyona; bu sene 43 kurum, 65 ayrı kategoride başvuruda bulundu. Metodolojisinin yapılandırılması ARGE Danışmanlık tarafından yapılan PERYÖN İnsana Değer Ödülleri 2021’nin, metodolojiye uygun saha ziyaretleri ve raporlaması uluslararası denetim ve danışmanlık şirketi PwC Türkiye tarafından gerçekleştirildi.