GÜNCEL
Giriş Tarihi : 27-11-2021 17:11   Güncelleme : 27-11-2021 17:11

GETA Yapı ve İnşaat Dekorasyon Fikirleri

GETA Yapı İnşaat kurulmuş olduğu andan beri köklü hizmet vermektedir. Özellikle de sizlere 7/24 Şanlıurfa inşaat malzemeleri satışı gerçekleştirir.

GETA Yapı ve İnşaat Dekorasyon Fikirleri

GETA Yapı İnşaat kurulmuş olduğu andan beri köklü hizmet vermektedir. Özellikle de sizlere 7/24 Şanlıurfa inşaat malzemeleri satışı gerçekleştirir. Malzeme satışları konusunda en iyi çağdaş stratejiler ile birlikte müşterilere sunmaktadır. Aynı zamanda sizlere memnun bir şekilde hizmet vermeyi de kendisine daima ilke edinmiştir. Bununla birlikte bayi ve proje bazlı olarak yöneten öncü yapı firmalarından biridir.

Şanlıurfa’da alçıpan ve kartonpiyer gibi dekorasyon için kullanılan hizmet ürünleri çok fazla tercih ediliyor. Şanlıurfa dekorasyon alanında yaşam alanlarınıza uygun çalışmalar büyük bir incelikle gerçekleştirilir. Ayrıca sizlere uygun farklı tavan çeşitlerini de sunmaktadır. Alanında uzman kadrosu ve deneyimli ustaları ile müşteri memnuniyeti hassasiyetine dikkat ederek ilerleme gösterir.

Şanlıurfa GETA Marshall Boya Fiyatları

Şanlıurfa Marshall boya GETA yapı inşaat firması olarak bayiliğini yapmaktadır. Aynı zamanda Marshall boya, boya malzemeleri ve ısı yalıtım malzemeleri satışları da mevcuttur. Bununla birlikte söve uygulamlarını da gerçekleştirmektedirler. Her bir işlem alanında uzman olan ustalar ile birlikte gerçekleşir. Dış cephe boya ve izolasyon uygulaması da gerçekleştirilir.

Tüm bu hizmetler ve Marshall markasının da katılımıyla birlikte fiyatlar hakkında bilgi almak için Şanlıurfa satış ofislerini aramanız mümkündür. Ana bayisi olan GETA Yapı ve İnşaat şirketi müşteri hizmetleri sizlere uygun fiyat listesi çıkartacaktır. Gerekli iletişim numaralarına firmanın web sitesi üzerinden ulaşmanız mümkündür.