GÜNCEL
Giriş Tarihi : 07-12-2021 09:13   Güncelleme : 07-12-2021 09:13

Elit Çadır Geniş Ürün Yelpazesi

Elit Branda ve Çadır Sistemleri İnş, Ltd. Şti. olarak 2016 yılında kurulmuştur. Çadır, tente ve branda sektöründe yaklaşık olarak 25 yılı aşkın süredir çalışmalarını sürdürmektedir.

Elit Çadır Geniş Ürün Yelpazesi

Elit Branda ve Çadır Sistemleri İnş, Ltd. Şti. olarak 2016 yılında kurulmuştur. Çadır, tente ve branda sektöründe yaklaşık olarak 25 yılı aşkın süredir çalışmalarını sürdürmektedir. Profesyonel hizmetleri ile ön plana çıkmıştır. Sizlere işin ehli olan kişilerle birlikte hizmet kalitesi sunarlar. Böylece hata olmadan uzun ömürlü kullanımlara sahip ürünlerle buluşmanız kolay olacaktır.

Firmaya ait oldukça geniş ürün yelpazesi vardır. Bu ürünler ile birlikte ihtiyaçlarınıza yönelik olarak hizmet alabilirsiniz. Özellikle çadır sektöründe sizlere:

Gibi alternatiflerle hizmet verir.  Uygun ebat ve boylarda sizlere en uygun seçeneklerle birlikte üretimlerin gerçekleşmesini sağlayacaktır.

Uzun Yıl Garantisiyle Elit Çadır Farkı

Elit Çadır en uygun fiyatlarla birlikte oldukça kaliteli ürünler sunar. Bunlar içerisinde garanti yılları da bir hayli uzundur. Çelik konstrüksiyon kısımları için çadırlarda 10 yıla kadar garanti vardır. Aynı zamanda 900 gram branda seçeneklerinde 8 yıl ve 650 gram branda seçeneklerinde 5 yıla kadar garanti imkanı sağlar. Bu sayede uzun hizmet kalitesiyle de birlikte sizlere de daha güvenilir bir kullanım sağlar. En uygun fiyatlarla birlikte istediğiniz ölçülerde çadır, branda ve tente yapımlarına başvurmanız mümkündür. İstediğiniz amaçlar doğrultusunda tasarımları gerçekleştirilerek en iyi hizmet akışı sunulacaktır. Daha fazla detaylı bilgi için firmayla iletişime geçebilirsiniz.