GÜNCEL
Giriş Tarihi : 06-12-2021 10:28   Güncelleme : 06-12-2021 10:28

Ez İnşaat Epoksi Zemin Kaplama Hizmeti

2018 yılında kurulmuş olan epoksi zemin kaplama uygulamalarıyla tanınan ve aynı zamanda yapı kimyasalları kullanan bir firmadır.

Ez İnşaat Epoksi Zemin Kaplama Hizmeti

2018 yılında kurulmuş olan epoksi zemin kaplama uygulamalarıyla tanınan ve aynı zamanda yapı kimyasalları kullanan bir firmadır. Firma bu alanda en uygun ve kaliteli üretim içeriklerine sahiptir. Sizlere Avrupa normlarına uygun olarak cihazlarla ve analiz ekipmanlarıyla birlikte hizmet verir. Aynı zamanda ARGE ve kalite kontrol laboratuvarları içerisinde de işin uzmanları tarafından çalışmalar sürdürülür. Kısacası epoksi alanında birçok çalışanla birlikte en iyi sonucu sizler için oluşturacaktır.

Firma aynı zamanda VOC değerlerinin altında üretim gerçekleştirmektedir. Böylece insan sağlığına ve çevreye de son derece saygısı vardır. ISO 9001/2008 kalite yönetim sistemi direktiflerine göre en uygun hizmeti üreterek devam eder. Aynı zamanda epoksi zemin boyası ile de sizlere son derece estetik görünümlere sahip ürünler sunar. Her türlü kapalı ve açık mekanlar için uyumlu olan mekan zeminleriyle müşterilerinizi, misafirlerinizi etkileyebilirsiniz. Kullanışlı bir görünüme de sahiptir. Zemin boyası diğer zemin kaplama sistemlerine göre çok daha hızlı kürlenir. Aynı zamanda daha hızlı bir şekilde kullanıma sunulur. Düşük işçilik maliyetlerine sahiptir.

Ez İnşaat Epoksi Fiyatları Hakkında

Ez İnşaat firması kullanıcıları için en uygun fiyatları sunar. Epoksi zemin fiyatları genellikle malzemenin kalitesine göre değişkenlik göstermektedir. Özellikle de yerli ve ithal olarak ürünlerde çok farklı fiyatlar mevcuttur. Profesyonel kişiler tarafından yapılarak verdiğiniz paraya en iyi işlem sonucu alırsınız.