GÜNCEL
Giriş Tarihi : 08-12-2021 11:03   Güncelleme : 08-12-2021 11:03

Uzman Satış ve Pazarlama ile Birinci Sınıf Malzeme Temini

Aksaray Anadolu AŞ uzun yıllardan beri Türkiye’nin inşaat malzemeleri üretiminde markalaşmış olan firmalarla iş birliği sürdürüyor.

Uzman Satış ve Pazarlama ile Birinci Sınıf Malzeme Temini

Aksaray Anadolu AŞ uzun yıllardan beri Türkiye’nin inşaat malzemeleri üretiminde markalaşmış olan firmalarla iş birliği sürdürüyor. Aynı zamanda ileri teknoloji kullanımına da sahip olmaları neticesiyle geniş bir hizmet kalitesine sahiptir. İnşaat alanında aklınıza gelebilecek birçok malzeme tedarikine kolay bir şekilde ulaşmanızda öncü olur.  Ayrıca firma toptan satışlarda gerçekleştirmektedir. Bunları da yaparken uzman satış ve pazarlama teknikleriyle çalışır. Sizlere birinci sınıf kaliteye sahip ürün tedariki gerçekleştirir.

Müşteri memnuniyetini ilke edinene firma birçok firma ile anlaşmalı çalışma gösteriyor. Bunlar:

  • Qua granit
  • E.C.A
  • Teksan
  • Akgüc seramik
  • Seramiksan
  • Etili seramik
  • Yıldız entegre
  • Visam

Olmak üzere geniş bir çalışma göstermektedir.

Aksaray Anadolu A.Ş Fiyat Listeleri

İnşaat alanında çalışmalarınızı sürdürüyorsanız buna uygun olarak sizlere en uygun fiyat listelerini sunmaktadır. Ortak çalışmalı olduğu markalar ile birlikte yürüttüğü listeleri de sizler için yayınlamıştır. Qua seramik, FIRAT, yelkenpol, TDS, Trakya Döküm olmak üzere 2021 fiyat listeleri en güncel haliyle yayınlanmıştır.

Üstün kaliteli hizmete ve fiyatlara Aksaray Anadolu üzerinden devam ettirmek mümkündür. Yapı malzemeleri bakımından geniş ürün yelpazesine sahiptir. Kısacası aradığınız bütün ürünlere kolayca ulaşmanıza yardımcı olur. Bunların dışında hırdavat ve nalburiye üzerinde de geniş malzeme temini gerçekleştirmektedir. Yalıtım malzemeleri konusunda da dünya liderleri ile birlikte çalışmalar düzenlemektedir. Profesyonel ekip arkadaşlarıyla birlikte çalışmalar düzenleyerek bu alanda satış ve pazarlamaları gerçekleştirmektedir.