GÜNDEM
Giriş Tarihi : 09-12-2021 12:49   Güncelleme : 09-12-2021 12:49

Giresun Petek Temizleme Hizmeti

Isıtma sistemleri mühendisliğin önemli bir alanını oluşturmaktadır. Isı farklı yollarla iletilebileceği gibi ısı iletme yöntemi yüzeyler vasıtası ile de gerçekleşmektedir.

Giresun Petek Temizleme Hizmeti

 

Isıtma sistemleri mühendisliğin önemli bir alanını oluşturmaktadır. Isı farklı yollarla iletilebileceği gibi ısı iletme yöntemi yüzeyler vasıtası ile de gerçekleşmektedir. Peteklerde kullanılan sistemde bu şekildedir. Isınan yüzey miktarı ne kadar fazla olursa ortama verilecek sıcaklık miktarı da o kadar fazla olmaktadır. Kalorifer sistemleri içerisinde bulunan radyatör vasıtaları ile sıcak sudan alınan ısı ortamda havayı ışımak için kullanılmaktadır. Bu yöntem mühendislikte konveksiyon olarak da bilinmektedir. İki ortam arasındaki sıcaklık farkı ne kadar yüksek olursa ısı geçiş miktarı da o oranda yüksek olmaktadır. Bu sebeple petekler içerisinde birikebilecek kir veya pasak alınacak verimi de azaltabilmektedir. Petek temizlemek doğalgazdan ve elektrikten alınacak verimi artırabildiği gibi kombilerin düzgün çalışabilmesi içinde gereklidir. Giresun Kombi Servisi sunduğu imkânlar ile bu hizmeti kendi bünyesinde kaliteli personeli ile gerçekleştirmektedir. Sertifikalı çalışanları sayesinde işini kaliteli bir şekilde yapmanın gayreti içerisindedir.

Yapılan İşlerde Garanti Kapsamı

Gerçekleştirilen her türlü hizmet kapsamında şirket aynı zamanda müşterilerine yapılan işlemlerin akabinde 1 yıl garanti de vermektedir. Bu garantili yöntem sayesinde kişiler kendilerini daha güvenli hissetmektedirler. Temizlik ve bakım hizmetlerinin ardından müşteriler genellikle gözle görülür tasarruf elde etmektedirler. Gerek elektrik gerekse doğal gaz faturalarında azalma meydana gelebilmektedir. Artan verim sayesinde bu işlem gerçekleşmektedir. Kullanılacak doğalgaz ve ya elektrik masrafı değişmezken ortama yayılacak ısı miktarı artmaktadır. Böylelikle kullanıcılar yapılacak hizmetlerin ardından kâr etmektedirler.