GÜNCEL
Giriş Tarihi : 06-12-2021 16:48   Güncelleme : 06-12-2021 16:48

Yurtiçi ve Yurtdışı Lashing Hizmeti Cptlashing Farkıyla

Cptlashing firması hem yurtiçi hem de yurtdışı çalışmalar yaparak hemen hemen her bölgeye hizmet akışı sunuyor

Yurtiçi ve Yurtdışı Lashing Hizmeti Cptlashing Farkıyla

Cptlashing firması hem yurtiçi hem de yurtdışı çalışmalar yaparak hemen hemen her bölgeye hizmet akışı sunuyor. Sadece bunlarla da sınırlı kalmayarak dünya standartlarında uygun malzeme kullanımıyla hizmet verir. Böylece ürünler en iyi şekilde alıcılara ulaşarak mağduriyet söz konusu olmayacaktır. Ulusal ve uluslararası taçımacılık sektöründe en önemli üç unsur söz konusudur.

  • Ekipmanların zamanında ulaştırılması
  • Güvenli bir şekilde gelmesi
  • Hasarsız taşımacılıktır.

Taşıma güvenliğini sağlayan en önemli unsurlardan birisi de lashing hizmeti olarak bilinir. Bir diğer adı da bağlama ve sabitleme sistemleridir. Taşımasını yapacak olduğunuz projelerin işlerinde araç yükleme ve boşaltma öncesi yük yerleşimlerini sağlar. Yol koşulları hesaplarınız böylece son derece büyük bir hassasiyet ile birlikte ele alınarak ürünler sabitlenir. Lashing kullanımında bütün ekipmanlar son derece büyük bir titizlikle uygulanacaktır. Profesyonel ekipler tarafından istenilen bütün ihtiyaçlar yerine ulaşır. Aynı zamanda brandalama ile de son koruma işlemi gerçekleşir. Brandalama sayesinde dış etmenlerden ürünler korunur ve sorunsuz bir şekilde ulaşımı sağlanır.

En Uygun Fiyat Kalitesi ve Güvencesiyle Cptlashing Firması

Cptlashing firması sizler için en uygun fiyat politikası uygulayarak bu alanda hizmet verir. CTU standartlarına uygun olarak hazırlanan malzemelerle sorunsuz hizmet almanıza yardımcı olur. Özellikle de yurtdışı lojistik işlemlerinde birinci sınıf malzemelerle sıfır hasarsız ve maliyetsiz süreç tamamlanmış olacaktır. Gerekli bilgi aktarımları için firmayı arayabilirsiniz.